Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van-e olyan köztetek, akiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e olyan köztetek, akiket kifejezetten izgat a karcsúság, sportos testalkattal?

Figyelt kérdés

Magadon és máson is ezt tartod vonzónak, kérlek, írj, mennyire sikeres az ilyen test kialakítása, és ilyen partner megtalálása!

Az alapból vékonyak, kérem, most ne írjanak, a test átalakításán van a lényeg.


2022. máj. 24. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a test átalakulás a cél akkor ezt a kérdést a testépítés rovatba kéne írnod..

Én egy fitness edző vagyok,24 évesen szálkás sportos alkattal,kreolos szolizott bőrrel. 5 éve edzek mindennap,osztott edzéstervel.

Régen kövér voltam,nem tetszett. Lefogytam. Szintén nem. Megizmosodtam látványosan ( mások szerint) elfogadom magam.


2018ben kezdtem ismerkedni romeon. Sok srácot megismertem a korosztályomból, és az általad írt alkattal rendelkeztek. Ez tartott két évig.De ma már alig találok valakit a környéken, aki normális és nem tette túl magasra azt a bizonyos lécet.

Aki bejön kölcsönösen és normális az messze van, az a gond. Környékemen még az elhízott macis alkatú srácok (akik eseteim amúgy) is csak méregetnek,bunkóskodnak,beszólogatnak. Bár ahol lakom elég sok a mentálisan defektes srác.


Összegezve nem minden a testalkat.. Mindent az önbizalom dönt el. Nekem az utóbbiból kevés van,az olyan srácok miatt mint akiket írtam leromlott. Bár érdekes hogy ezek a srácok kritizálnak engem inkább csak külsőleg és belsőleg,de ugye senki sem egyforma..

2022. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem csak az ilyen testalkatúak izgatnak. [link]
2022. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtom #2 őszintén én sokáig olvastam a testépítés kategóriát itt gyakorin, aztán egy teljesen normális kérdést is feltettem, de egyzserűen olyan paraszt ott mindenki, hogy az hihetetlen. Szinte minden második kérdésre odaírják, hogy "tROllKÉrdÉS" vagy kifigurázzák a kérdezőt pedig csak információra van szüksége, mert fejlődni szeretne...

Lehet azért írt ide a kérdező, mert itt talán empatikusabbak az emberek. Egyébként sok angol nyelvű edzős fórumon is tök normálisak, segítőkészek az emberek csak itt gyakorin volt embertelen és lenéző a közeg.

Na de a kérdésre válaszolva igen, én ilyen vagyok: szeretnék minél szálkásabb, karcsúbb lenni és másokon is ez jön be. Én gyerekként elég duci voltam, de többféle diéta után sikerült egy kicsit lefogynom. 2 éve csináltam pl egy paleo-ketogén diétát, amivel 9 kg-t fogytam és utána kezdtem el rendszeresen edzőterembe járni. Viszont sajnos azt érzem, hogy akárhányszor edzek egy héten, vagy akármennyire szigorúan számolom a kalóriákat egyszerűen kb 2 év alatt semmit sem változtam... Persze rengeteg olyan srácot látok tiktokon (melegeket is), akik 3-4 hónap alatt úgy kib@sszák magukat, hogy csak nézek nagyokat, h ez nem fair. :'D Bár ők 90%-ban vékonyból lettek izmosak, ami szerintem sokkal egyszerűbb, mert nem kell kalóriadeficitbe enni, hogy a testzsír% csökkenjen, hanem csak kajálni kell sokat és edzeni.

Na de pl nekem, akinek kb 17% a testzsírom egyszerre kéne kalóriadeficitbe ennem, hogy fogyjak, meg kalóriatöbbletbe, hogy tudjak izmot építeni... Na hát sajnos nekem a 2 év alatt ebből egyik sem jött nagyon össze :/

Szóval jah itt nagyon sok dologtól függ, hogy mennyire lehet ezt a testet kialakítani, pl a genetikától, a kajálástól, az edzés minőségétől és mennyiségétől, és hogy alapból honnan indultál.

Az ilyen partner megtalálása pedig számomra sosem volt egyszerű, mert akiknek tetszettem, meg mondták hogy "húú de jó testem van" azok sose jöttek be, akik meg nekem tetszettek azok meg így konkrétan vissza se írtak, vagy rövid beszélgetés után ghostoltak...

Na de hajrá kérdező, remélem neked sikerülni fog! :)

2022. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem annyira nem ez jön be.
2022. máj. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legvonzóbb alkat. Aki mást mond hülye
2022. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!