Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Láttátok már meztelenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttátok már meztelenül valamelyik férfi családtagotokat?

Figyelt kérdés
Faterra, tesókra gondolok. Mi volt a reakció oda-vissza?

2022. máj. 24. 22:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok még azt lehagytam hogy volt már hogy lementünk a tóhoz és nem volt nálunk fürdőruha és meztelen fürödtünk nem csináltunk belőle ügyet
2022. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Apámat többször is
2022. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen. És még haverokat és edzős társakat is. És még az edzésen lévő gyerekeket is.

Mindenki normálisan tudta kezelni. Senkit nem zavart az, hogy meztelenül van más fiúk előtt.

2022. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
84%
Az én családomban szinte mindenki fiúra sikerült, és valahogy adta magát, hogy mindenki láthatja a másikat meztelenül. Apámat és fiú tesóimat rendszeresen láttam. Van féltesóm is, őt is mindig láttam, ha nálunk aludt. Két unokatesó szintén fiúk. Velük is láttuk egymást, ha egymásnál voltunk egy-egy hetet. így alakult. Később a nevelő apámmal és a fiú mostohatesóimmal is láttuk egymást. Senkinek nem volt gondja ezzel. Kamaszkorban volt egy-két kíváncsi pillantás, de ennyi. Nem gerjedtünk egymásra csak azért mert meztelenek voltunk.
2022. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Anyámat

Nem kommentáltuk

2022. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összeköltöztek a szüleink, furcsa volt a közös szoba a mostohatesómmal. Hiába ismertük már egymást és voltunk jóban, levetkőzés soha nem volt előtte. Legelső este sejtettük, hogy fürdéskor látni fogjuk egymást meztelenül. Persze egyikünk sem mert elsőként levetkőzni. Húztuk az időt, egymásra mutogattunk az alsónadrág levételével. Azt akartuk, hogy a másik kezdje. De nem mondtuk ki, csak udvariaskodtunk, hogy nyugodtan mehetsz elsőként zuhanyozni, te vagy az idősebb, te vagy a piszkosabb, stb. Kínunkban nevettünk is magunkon. Végül addig húztuk az időt, míg elfogyott a szülői türelem, (már vagy 20x szóltak, hogy fürödjünk végre és azt hitték csak szórakozunk) és azonnali hatállyal alsó leparancsolták mindkettőnkről az alsót és elzavartak minket fürdeni. Így legalább döntetlen lett és egyszerre láttuk egymást. A reakció oda-vissza szemérmetlenül nyílt bámulás, hosszas méregetés és alapos összehasonlítás volt. A nagy kíváncsiskodás eltartott 1-2 hétig, aztán lassan normális lett a meztelenség. Nem tettünk megjegyzést, nem cikiztük egymást, szépen rájöttünk, hogy nem kell szégyellni ha pucéron lát minket a másik. Természetes lett, hogy így látjuk egymást.
2022. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
És nem volt ciki hogy a szülők előtt kellet letolni azalsót?
2022. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

27es.

Biztos nem neztek a szulok hogy leveszik az alsot!


Caak rajuk parancsoltak!

Nem hinnem h a sajat gyerekeiknek a kukijara voltak kivancsiak a szulok!

De lehet te erre recsizel.

Gondolom gyerekek voltak, es a szuleik nem 1x lattak a kukikat!

2022. jún. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

#27-nek (17:16)


Nekem nem volt ciki a szülők előtt levenni az alsómat. Én az anyukámat "hoztam", a mostohatesóm az apukáját. Anyukám amúgy is rendszeresen látott, és az igazi apukám is nem egyszer. Nekem max. csak az új apukám előtt lehetett volna ciki. De azt valahogy nem éreztem kínosnak. Volt felém egy olyan bizalmas kisugárzása amitől őelőtte nem volt gáz meztelenül. Csak az új tesómnak szégyelltem megmutatni. De pl. ő se problémázott az anyukám előtt soha, bár gondolom először furcsa lehetett számára.

Egyébként meg igaza van a #28-nak. Tényleg nem néztek meg minket a szüleink meztelenül, bár nyilván elkerülhetetlenül megpillantották, de csak annyi érdekelte őket, hogy vegyük le már végre azt az alsógatyát (amiben vagy fél órája flangálunk fürdés helyett) és húzzunk el zuhanyozni, amiért már vagy 20x szóltak. Amúgy mindketten 12 évesek voltunk, ezért is lettünk olyan jóban. Csak néhány hónap korkülönbség volt. Néha azt se tudtuk, hogy inkább tesók lettünk vagy jóbarátok.


#26 voltam.

2022. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Apukámat és öcsémet.
2022. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!