Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuálisoknál előfordulha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuálisoknál előfordulhat olyan, hogy szexuálisan velük azonos neműhöz vonzódnak, de érzelmi szempontból ellenkezőbe szerelmesek?

Figyelt kérdés
Vagyis, például egy férfi férfiakkal szexelne, de feleségül venne egy nőt.

2022. máj. 25. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtom én már hallottam ilyenről, de őszintén nehezen tudom elképzelni... Mert én úgy gondolom, hogy egy kapcsolathoz elengedhetetlen mind az érzelmi, mind a szexuális vonzalom.

Max azt lehetne csinálni, hogy összejön az illető a nővel, összeházasodnak, de közben rendszeresen alkalmizik férfiakkal, ha csak nem akar cölibátust vállalni az élete hátralevő részére. Bár őszintén szerintem ez a csajjal elég nagy kitolás lenne... :/

2022. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. máj. 25. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Szomszédom is ilyen

De valójában nem tudja elfogadni magát, és nem meri felvállalni se magát.

Kész gyötrelem az élete.

Szegény felesége.... Nem tud semmit

2022. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Az már bi.
2022. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kib*szás magával és a nővel is. Meleg férfi esetében. Látszat házasság max meleg ffi-leszbikus nő közt lehet
2022. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

"előfordulhat"

Te konkrétan a fél meleg társadalomról beszélsz.

A plátói szerelem, az esztétikai szépség iránti vonzódás, a testalkat vonalainak látványára való kényszeredetten fellépő szexuális izgalom, a fura szituációs fétisekre való szexuális izgalom és a 6aszás gyakorlati élvezete úgy, hogy akár azt se látod kivel, az ÖT TELJESEN KÜLÖNBÖZŐ dolog, ami NEM JÁR EGYÜTT!

Egy bizonyos meleg réteg illetve érdekcsoport hazug propagandájának irgalmatlan nagy hazugsága, hogy ezek bekötött zsákként együtt vannak, és egyazon nemre orientálódnak mindenkinél... pedig olyan ember szinte nincs is. Annál több olyan van, aki felizgul a fiúk testének látványára, de a büdös életben nem fog tudni érzelmeket produkálni egy másik hapsi lénye iránt, meg aki vonzódik a férfiak lényéhez, és annyit ért abból, mi az, hogy egy jó testű srác képére felizgulni, mint vakok a színekből.


És akkor keresi a sok barom a "melegség okát", és nem jön ki semmi épkézláb, mert még azt se sikerült felfogniuk, hogy ez két (inkább tizenkét) teljesen különböző eredetű jelenség, amiknek semmi köze egymáshoz. Mint a villamos meg a sárgarépa. Mind a kettő sárga.


Felesége? Hát majd keres magának egy gyönyörű szép aszexuális nőt, akivel amúgy őszintén és halálosan szerelmesek is lehetnek egymásba, és az még meg is köszöni neki, hogy nem őt szekálja ezzel az "undorító 6aszás mizériával", amikor rájön az ötperc!

2022. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem ez fura.. amugy a legtobb ,,rejtozkodo" bi igy el... es eszmeletlen sokan vannak. Nekem ok a gerinctelen majmok. Ismerek igy iskolaigazgatot, nagy ceg vezetot, jegyzot ,tanarokat.. es q leggazabb h mindenki tud roluk de ezek a majmok azt hiszik h a pletyka nem terjed..
2022. máj. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!