Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyakori fétis vagy perverzió ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori fétis vagy perverzió ?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom mikor dug a pasim és közben tenyerével csapkodja a hátsómat...

Minél erősebben annál jobban élvezem!


2022. jún. 3. 04:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi perverzió nincsen. Egyszerűen téged ez izgat. Nincs is ebben semmi rossz. 😊
2022. jún. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
BDSM light ;)
2022. jún. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Általános jelenség.
2022. jún. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ebben nincs nagy extra, volt olyan barátnőm aki azt kérte pofozzam meg, vagy a haját húzzam, de volt hogy gyengédebben fojtogattam is szex közben.

De a fenék csapkodás, vagy a hajhúzás, szerintem gyakori.

2022. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pl a magas (180-190cm + ) nők a fetishem. Ha meglátok egy magas nőt akkor úgy kell összekaparni. (na jó nem, de gyorsabban ver a szívem az biztos)
2022. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!