Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg világban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg világban mennyire elterjedt, hogy egy pár szakítás után bizonyos idővel újra összejön?

Figyelt kérdés

2022. jún. 10. 14:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Azért fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert a meleg világ eléggé kicsi, így sokszor bele lehet botlani a szokásos, régi arcokba.
2022. jún. 10. 14:42
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
annyira mint a heteró világban.
2022. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy ott gyakoribb.
2022. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Én a párommal 1996-ban szakítottam. 1998-ban újra összejöttünk egy véletlen folytán,megbeszéltük dolgainkat a mai napig együtt vagyunk.
2022. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha osszejon egy par mar az is ritka, nem meg szetmenni es ujra osszejonni. Az a gaz, hogy ez nem szarkazmus volt….
2022. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Három párkapcsolatom volt, több éves, közös élettel.Mind a három szakított más miatt, elhagytak.

Még az elején megmondtam mindegyiknek, nálam újrakezdés, visszajövetel nincs.Kettő tudomásul is vette,a harmadik nehezebben.

De soha senkivel nem kezdem újra,bármiért is lett vége. Most szingli vagyok,de akkor sem tennék máshogy, ha újra ebbe a helyzetbe hozna az élet.

De általában azok nem szakítanak,akik valamiért nem akarnak ismét önállóak lenni,inkább elviselik azt,hogy nem boldogak és megszokásból élnek.Illetve ismerek olyat,akik másfél év alatt hétszer szakítottak és kezdték újra.

Itt azért gond van az egyénnel is, az önbecsléssel.

2022. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos eléggé de ez nem csak melegeknél van így ez társadalmi szinten is igaz. (Tisztelet a kivételnek) Szokták mondani, hogy az ember az ördöggel előbb lepaktál mint az ismeretlennel nah itt is ez a helyzet.
2022. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalat, hogy vannak ritka esetek, hogy a régi szerelmesek újra találkoznak, de nem javaslom, mert feljöhetnek azok a dolgok, ami miatt szakítottatok és egy mókuskerékben találod magad.
2022. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!