Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, lányok nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, lányok nektek meddig tartott elfogadni magatokat?

Figyelt kérdés
Mikorra tisztázódott bennetek hogy pontosan mit is szeretnétek? Mármint személy szerint azt tudom hogy a srácok jönnek be inkább, de amikor randizom valakivel, és azt érzem hogy ebből esetleg lehetne valami, mindíg rámtör a bizonytalanság a szexualitásommal kapcsolatban...

2022. jún. 11. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálad mi okozza a bizonytalanságot? Ha szeretnél beszélgetni róla, vagy más témáról, akkor írjál rám :)

Nekem is van hasonló gondom a szexben, csak kicsit más területen.

2022. jún. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég korán, 13 éves koromra tisztázódott, hogy meleg vagyok. És hogy őszinte legyek, sosem kellett ahhoz idő, hogy elfogadjam magamat. Úgy gondolkoztam hogyha így alakul akkor nehezebb lesz, de megoldom, ez engem nem fog befolyásolni. Legelőször 9 évesen merült fel bennem a gondolat, hogy mivan, ha nem feltétlen csak a lányok tetszenek.

Magammal azóta sem volt ilyen téren gondom, inkább csak az ismerkedéssel :D

18f

2022. jún. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szertném azt hinni, hogy pár éve már sikerült elfogadni magam. De néha még így is rám tör a bizonytalanság mégis, pedig racionálisan átgondolva tudom magamról, hogy meleg vagyok. Ez egy hosszabb folyamat aminek még nem sikerült a végére érnem.
2022. jún. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tíz éves voltam, amikor kezdtem érezni, hogy meleg vagyok. Két évbe telt, mire beláttam, hogy saját magam elnyomása és a negatív megerősítés nem vezet sehova. Mondjuk itt teljesen magamba zuhantam. Az volt az egyetlen életcélom, hogy megváltozzak. Amikor rájöttem, hogy nem tudok, akkor volt egy öngyilkossági kísérletem, tizenkét évesen.

Ezután két-három évnyi öngyűlölet és depresszió jött. Most, már egy néhány éve az ebből kivezető átmeneti időszak tart. Mostmár talán látom a fényt az alagút végén, de azt még semmiképpen sem mondanám, hogy sikerült elfogadnom magam.

2022. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lacás1976 ***** válasza:
100%

26 éves koromban sikerült elfogadni magam akkor páe dolog még kicsit más volt....

46f

2022. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen tudtam, h valami nem ok. 42 Voltam mikor elfogadtam a bi beállítottságomat
2022. jún. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Már az első szexuális gondolataim is fiúkról szóltak, de a téma társadalomban való tabu mivoltának hála, fogalmam sem volt, hogy ez mit jelent, aztán, mikor leesett, jött az önutálat, alkudozás, mindenféle hasonló nyalánkság, beletelt, úgy 5 évembe, míg kb. egy évvel ezelőtt elfogadtam, hogy ez van, meleg vagyok és nincs ezzel semmi baj. 19f
2022. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!