Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valahogy sosem sikerül elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy sosem sikerül elég jól a beöntés. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Lecsavarom a zuhanyfejet, és úgy engedem a vizet, sosem túl sokat, és addig csinálom, amíg tiszta víz jön ki. És igyekszem alaposan csinálni mindig. Van hogy 1 órán keresztül ismételgetem a procedúrát. Viszont valahogy a maszturbálás közben egy idő után mégsem jó. És nem tudom, hogy mit csinálok rosszul? Élesben még nem történt ilyen, bár nem is halmoztam az alkalmakat erre. Viszont így nem is nagyon merek belemenni, hogy van egy kockázat, hogy olyan lesz. Tudnátok tanácsot adni?
2022. jún. 12. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen - azt hogy ne csináld órákon át! Semmi szükség nincs rá. Elég az alsó végbéltraktust kimosni, nem a gyomorig kell alulról átöblíteni mindent (kimosol egy csomó hasznos emésztőbacit ha túl sok vizet engedsz be).

S nem értem mi nem jó??? A beöntés, az anál-zuhanynak a fő célja a barna baleset elkerülése. Ettől még a vastabél-traktusból érkezni fog utánpótlás egy idő után. Hogy mikor és mennyi az több mindentől függ (bélmozgás intenzitása, előtte fogyasztott ételek stb.), de ez természetes. Mindenki tudja hogy nem habos süteményt tárolnak ott 😅

2022. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem töltöttem túl. Mindig keveset, kiengedtem és ezt ismételgettem amíg nem volt látszólag teljesen jó. Ezzel nem hiszem hogy probléma lenne
2022. jún. 13. 00:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most mi is a pontos problémád??? Bocs nem értelek :( megcsináltad, tiszta víz jött, egy darabig tiszta. Hogy meddig arra meg ld. amit fent leírtam (attól bélműködés még van és tolja lefele folyamatosan a "szerelvényt"). A beöntés nem 12 órára szóló manőver.
2022. jún. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem fogalmaztam elég pontosan. Igazából egyből utána ha maszturbálok, már közben kifolyik a fenekemből, és ezt szeretném elkerülni. Nyilván én sem egy fél nappal elötte csinálom a beöntést
2022. jún. 13. 00:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 mármint a víz folyik közben ki? Hát ami bekerült az bizony ki is jön 😅 Lazítsd el beöntés után jobban az ánuszt és told ki, nem csak beönteni kell hanem kinyomni is.
2022. jún. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De kinyomom. És nem csak a víz jön ki. Maszturbálás elött meg addig csinálom amíg tiszta víz nem jön ha nyomom. Ezért nem értem.
2022. jún. 13. 00:30
 7/13 BB_ ***** válasza:
100%
Változtass az étrendeden. Egyél sokkal több rostot.
2022. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 ez azért van mert mégsem nyomsz ki mindent és/vagy maradt a végbél-traktus végénél víz. Csináld úgy, hogy az első 1-2 felöntést normál mennyiség de a végén 2-3 felöntést már csak kevesebbel. Amikor nyomod akkor az egészet nyomod, hátha az segít a "beragadt" mennyiséget is kitolni.
2022. jún. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 -remete- ***** válasza:
100%
Nalam csak akkor van ilyen baleset ha rgyből beöntés után szexelek. Kb fél óra múlva soha nincs problema. :) nyipván van az a sznvedély pl amit nem tudok elhalasztani. De szexnél pl lehet óvszer hasznalni tökjól véd. Aztán ha balesetes a dolog akkor is lehet oralall befejezni a dolgot. ")
2022. jún. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha 5perc alatt nem tudod kimosni magad akkor hagyd a pi.. Ába az egészet.

Előtte meg ne egyél már pár órával.

2022. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!