Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első alkalomnál nem áll fel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomnál nem áll fel, mennyire baj?

Figyelt kérdés

Szóval jövő héten találkozom egy sráccal akivel már egy ideje beszélgetünk meg találkoztunk is párszor, de nem volt sose semmi testiség (főleg mert elég passzívan álltam a dolgokhoz így az elején, ő meg nem erőltetett semmit soha). Ő egy tapasztaltabb aktív, én meg egy tapasztalatlan passzív. Most viszont írásban már utalgatott hogy lehet próbálkozna valamit, én meg mondtam hogy oké (bár nem tudom konkrétan mire utalhatott), de azért olyan nagyon nyíltan nem beszélünk ezekről.


Nem lenne ellenemre az egész, de kicsit parázok, ha lesz valami az 90% hogy nem fog felállni mert elég ideges típus vagyok, főleg így elsőre. Én szívesen kiverem neki vagy ilyen lájtosabb dolgokba benne vagyok meg az érdekelne is, viszont velem nem hiszem hogy bármit tud kezdeni majd. Szóval ez mennyire gáz szerintetek? Foglamam nincs másoknál ez hogy szokott lenni. Én 24 éves vagyok ő 26.



2022. jún. 15. 16:54
 1/5 steven95 ***** válasza:
100%

"írásban már utalgatott hogy lehet próbálkozna valamit, én meg mondtam hogy oké (bár nem tudom konkrétan mire utalhatott), de azért olyan nagyon nyíltan nem beszélünk ezekről."....


Jaj.


Merj megszólalni. Okét mondasz a nem tudod mire?? ennyire ne akarj gyámoltalan lenni.


Mondd hogy elsőre csak csókolóznál/vagy amit akarsz. Csak azért mert kezdő vagy nyugodtan akarhatsz te is/irányíthatsz dolgokat! Pl. szerintem sok srácnak könnyen lesz mrevedése csókolózás közben, hátha arra felbátorodnál.


Nem kell olyat tenned amit nem akarsz (még)!!! Nincs olyan hogy ha "már x. alkalommal találkoztunk, ne húzd az agyam, vedd a szádba...! " - mégegyszer, nincs ilyen!


Nyugodtan, részletesen kifetheted neki hogyan szeretnél vele haladni. Írd meg neki. Vegye figyelembe. Az a jó partnr aki mellett nyugodtabb tudsz lenni! Kérlek legyél fontos magadnak, és csaknolat engedj, amiben biztos vagy, higy szeretnéd.

2022. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha passzív vagy és ő aktív valóban, teljesen meg fog elégedni vele ha lecumizod.

Ő esetleg simogat közbe téged.

Mást nem is fog akarni tőlled,

Neked meg nem is kell hogy merevedésed legyen hisz passzív vagy ultra passzív elmondásod szerint.

Hogy kezdő vagy azt mond neki,

Nehogy elsőre meg assza a szád kicsit fura lenne, de van aki rögtön erre vágyik.


Ne féljél kimondani, hogy te örülnél ha leszophatnád és elsőre mást ne erőltessetek.

2022. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztos, hogy fel fog állni, e miatt ne izgulj. Amennyiben nem állna fel se gond, ha ő lesz az aktív.
2022. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Túl parázod ezt az egészet.


Amit te nem akarsz, azt ne csináljátok. Ha erőszakos a partnered, simán hagyd ott. Nehogy rossz élmény legyen az első alkalom.

De a legjobb, ha előre tosztázod vele meddig mehettek el, mi az amit szeretnél, és még mi az amit nem.

2022. jún. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha passziv vagy nem is feltetlen kell allnia. Amugx meg siman benne van h allni fogsz mint a covek. Sztem ne parazz😊
2022. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!