Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek körében milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek körében milyen korosztály a legnépszerűbb?

Figyelt kérdés
Heteró vagyok, de szeretek tájékozódni. Érdekel, hogy nálatok milyen korú partnereket keresik a legjobban az emberek. Köszönöm a válaszokat.
2022. jún. 16. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalt.
2022. jún. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Max 25ig , nekem ez a legjobb korosztály.

36f

2022. jún. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
A huszon éves a legjobb korosztály.
2022. jún. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És a DILF-ek?
2022. jún. 16. 07:40
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is a 25 ig lévő korosztály jön be. De nagyon sok a kamus köztük.. 😥
2022. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem erre nincs általános válasz, nagyon egyedi. Én most 26 éves vagyok, és párkapcsolat szempontjából a korombeli huszonévesek tetszenek, velük ismerkednék inkább. De próbálok nyitott lenni, mert sosem lehet tudni, kit sodor mellém a sors, és a kor csak egy szám, bizonyos tekintetben.

De szexuálisan nincs ilyen korlát, mert egy 18 éves, vagy 38, vagy akár 58 éves férfi is lehet számomra vonzó, lehet jóképű, fitt.

2022. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos vagy nem, de a mai huszonévesek zöme teljesen megbízhatatlan,link, érzelmileg instabil, telefonközpontú, irreális igényekkel és elvárásokkal.Nagyon sok gyereklelkű,önző és hisztis.

Fogalmuk sincs,mit akarnak,abban sem vagyok biztos,hogy melegek-e egyáltalán,akik annak tartják magukat.

Volt,akinél bizonytalan voltam,hogy nem csalódott heteró-e,aki lánynál nem jött be és divatból átnyergelt a pasikra.

Ami szomorú,hogy nagyon sokan szeretethiányosak,amit profi módon kihasználnak az idősebbek,néha nagyon undorító módon.Szegény srácok pedig koppannak,és lelkileg instabilabbá válnak.

2022. jún. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal...kb.. 20 éves korig, és ha még szűz is, akkor utána le sem tudod magadról vakarni, szinte bármit meg tesz neked.
2022. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!