Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beöntés és gumi nélkül belemen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beöntés és gumi nélkül belemenjek?

Figyelt kérdés

Első alkalmam aktívként

egy erdőbe tervezünk menni, sikosítót már vett a fiú

kockázatos vagy belemenjek?



2022. jún. 16. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem óvszert mindenképp használj ha nem akarsz valami nemibetegséget összeszedni
2022. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Gumit használjatok mindenképp.
2022. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Azt azért tudod, hogy az análszex nem a durrbeteszem azután keményen megrakom dolog? Ezt az teszi akik megerőszakolnak vkit.
2022. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
H alkalmi, akkor gumi nélkül ne.
2022. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Legalább egyik mindenképpen legyen, vagy mosás vagy gumi.
2022. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Mosás gumi is, mindenképpen vedekezz. Később nem ő, hanem te fogod megbánni ha elkapdz tőle valamit. Főleg ha alkalmi.
2022. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy szobát vegyetek ki
2022. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Jó kérdés. Mármint, én a passzív oldalról válaszolok, de remélem hasznos lesz.

Nemrég random intim helyzetbe kerültem egy fiúval, akivel ismerkedek már egy ideje. És ő szeretett volna anális szexet, szerette volna betenni. De én ellenkeztem, mert nem volt rajta óvszer, és nem is fürödtem/tisztálkodtam előtte, nem mostam ki magam belül. És emiatt nagyon nagyon nagyon zavarban voltam. Mármint amiatt főleg, hogy belül, bennem ki tudja mi van, ki tudja mi lesz, nem voltam tiszta, és a föld alá süllyedtem volna szégyenemben, ha, nos, érted, foltos lesz neki... Az óvszer nélküli szex amúgy egy bizalmi, fix, komoly kapcsolatban, tesztelés után elfogadható szerintem, még érzékibbé teszi a szexet, izgató számomra nagyon, de az egy dolog. De az is tisztálkodás után menne. Random szex, mosakodás nélkül csak óvszerrel mehetne szerintem, mert az óvszer megvéd a piszkos dolgoktól. Legalábbis egész eddig így képzeltem a dolgokat.

Mert ő akkor azt mondta, hogy ez nem zavarja, csinálni akarta... (De mint mondtam, nagyon zavarban voltam, és még nem ismerem annyira, még nem teljes kapcsolat ez. ) Másnap beszéltem újra vele erről, és megint azt mondta, hogy ez őt nem zavarja, csak engem. Ezen nagyon meglepődtem. De akkor ilyen is van? És ha belegondolsz, ez az anális szex ezzel jár(hát), mert tény, hogy oda rakod be aktívként, ami sosem lesz teljesen tiszta, és az a funkciója, hogy a salak távozzon. Ezt el kell fogadni, és hiába a tisztaság, vannak példák balesetekre. Gondolom ez a fiú ezzel tisztában van, tudja hova rakja be, mivel járhat, és túllendült rajta, utána meg tudja mosni gondolom. Így nincs az élvezet lekorlátozva előre. Nem tudom, még fogok vele erről beszélgetni, de ha tényleg így gondolja, hogy nem zavarja, akkor talán nekem is át kell gondolnom a dolgokat, és új, lazább, szabadabb lehetőséget teremthet.

A te esetedben, így ismeretlenül gumit mindenképpen használj! A passzív részéről meg szerintem igényesség kérdése. De jó lenne azért, ha kimosná magát. Viszont , ahogy írtam, legyél tisztában azzal, hova teszed be a kukid, mivel járhat, és csak élvezd. De semmiképp ne alázd, ha baleset lenne.

2022. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy nemibetegséghez képes azt a legkisebb probléma, ha olyan lesz a másik färka. Gumi nélkül alkalmit soha!
2022. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A húgyúti fertőzés oka, hogy a bélrendszerünkben megtalálható baktériumok áthelyeződnek a húgyúti rendszerbe. Leggyakoribb és legismertebb képviselőjük az Echerichia coli vagy röviden E. coli. Számos tényező befolyásolhatja az általában saját bélbaktériumok húgyutakba való bekerülését, elszaporodását és a betegség kialakulását, így például a szexuális élet, különösen az anális szex is rizikófaktornak számít. A fertőzés érintheti az alsó szakaszt, így a húgycsövet és a húgyhólyagot, és – különösen kezelés hiányában - a felső szakaszt is, vagyis a húgycső után a vesét is. Vagyis a betegség nem szexuális úton terjed – tehát nem beszélhetünk nemi betegségről -, de a szexuális élet, különösen óvszeres védekezés nélkül és legyengült immunrendszer esetén rizikófaktornak számít.


Tipikus tünetekkel jelentkezik a húgyúti fertőzés

A gyakran felfázásként emlegetett húgyúti fertőzés a vizeletkiválasztó rendszert érintő betegség, amelynek olyan jellegzetes tünetei vannak.


A húgyúti fertőzés vezető tünete:

a gyakori vizelési inger és a csípős vizelet.

gyakori vizelési inger, az égő, csípő érzést okozó vizelés,

a zavaros, esetleg rossz szagú, elszíneződött vizelet,


súlyosabb esetben fáradtság, láz, hányás, derék- vagy hasi fájdalom.

Megtévesztő lehet, hogy néhány szexuális úton terjedő betegség is okozhat ilyen tüneteket, így például a Gonorrhea, a Chlamydia és a Trichomonas.


Döntsd el megéri-e.

2022. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!