Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pár éve írt egy ember hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár éve írt egy ember hogy bevállalós vagyok e de nem tudtam mire vélni utána bővebben kifejtette hogy orálozni akar. Akkor elhajtottam mivel heteronak tartottam magam .kb évente bepróbálkozik! Többi lent.?

Figyelt kérdés
Most utoljára pedig azt mondtam hogy legyen. El is jutottunk a találkozóig de akkor azt mondta hogy mégsem ! Ezt mire véljem?
2022. jún. 16. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem tetszettél neki, vagy ő nem annyira bevállalós, mint gondolta.
2022. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ennyire vagyok bevállalós 😅 Mármint, gondolatban vonz a dolog, hogy kalandozzak, kipróbáljak dolgokat kötöttségek nélkül, de ha tényleg ott lennék éles helyzetben, már nem lenne annyira nagy a szám, inkább csak fantázia, és elfojtott szexuális vágy, ami néha így felszínre tör. Lehet vele is ez a helyzet. Azt hitte magáról hogy, aztán rájöttem, hogy ez mégsem ő, aki ilyet tenne csak úgy. Csak tetszett neki a gondolat, fantázia
2022. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Meglátott valósággá vált a levelezés és megijedt vagy szimplán meggondolta magát, vagy nem tetszettél neki.

Mást gondolt..

2022. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem bevállalós, csak önbizalma kevés. Hogyha tudod bíztatni, vagy hasonló, akkor biztosan belemenne, ha már találkozott volna veled
2022. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A farkad is látta?
2022. jún. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen. Nagyon sokáig kellett győzködni, hogy engedje magát lecumizni!
2022. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!