Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha lenne lehetőségetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne lehetőségetek egy ilyen varázslatra, milyen férfit idéznétek meg? Milyen tulajdonságokat dobnátok az üstbe?

Figyelt kérdés

Régebben néztem a Bűbájos boszorkák című sorozatot, és volt két rész is, amiben a lányok egy számukra tökéletes férfit akartak varázsolni/megidézni 24 órára, egy randipartnert. Egy papírra összeírták, hogy milyen férfi az ideális nekik, milyen külső és belső tulajdonságai legyenek (pl. "erős férfi, aki nem fél kimutatni az érzékenységét; jól tud hallgatni; rendbe tartja a házat; jól kijön a gyerekekkel; nagyon nagy aaa..." :D Hogy kielégítsék a vágyaikat, akár romantikus, akár erotikus értelemben.

Ez a varázslat az én fantáziámat is megihlette. Ha lenne lehetőségetek egy ilyen varázslatra, milyen férfit idéznétek meg? Milyen tulajdonságokat dobnátok az üstbe? Írjátok meg, kíváncsi vagyok, és nyugodtan engedjétek szabadjára a vágyaitokat. Biztos mindenkinek vannak vágyai, igényei, vannak bizonyos tulajdonságok, amiket nagyra értékel, nagyon tetszik neki, és amit keres a másikban, amire titokban szeretne. És olyat nem fogadok el, hogy "nekem a külső nem számít, meg "nekem nincs ideálom", mert szerintem ez nem igaz, csak mivel az élet nem így megy, nem létezik tökéletes, ezért visszafogjuk magunkat, és inkább realisták leszünk. Írhattok konkrétumokat, pl. legyen 187 cm, vagy szeressen olvasni, stb. Bármi jöhet. A külső is számít szerintem bizonyos mértékig mindenkinek, de biztos van olyan típus, ami nagyon bejön. Ne elégedjetek meg csak egy-két tulajdonsággal. És ne írjatok létező személyt, hogy legyen olyan mint Nick Jonas pl. Az oké, hogy valakinek többféle típusú fiú/férfi tetszik, többféle tulajdonság, akkor válasszatok ki egyet, és arról írjatok. Kivel szeretnétek 24 órán át együtt lenni?

Aztán ki tudja, lehet a mágia valósággá válik és hamarosan megismerkedtek ezzel a tökéletes pasival. :) Vaagy, itt van köztünk és olvassa, magára ismer az illető, és jelentkezik, hogy elvarázsoljon titeket. :) Ezt kívánom mindenkinek!

Nektek milyen férfi a tökéletes? Legyen...



2022. jún. 26. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
24 órára?! Azt hiszem olyat, akivel lehetne egy jót sörözni. Más úgysem történne ennyi idő alatt. 😁
2022. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyen egy budapesti, szemuveges, max 40 éves,értelmes,nem dohányzó max 185 cm, humoros és ápolt férfi.Értelmes, természetkedvelő. Nagyon szereti és értékeli az érzékiséget, a csókot, az ölelést, az összebújást.

De ha ilyen jönne, akkor nemcsak 24 órára,hanem 24 évre is bevállalnám...

2022. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha eltűnik 24 órán belül, akkor tojok rá, hogy hogyan néz ki. A lényeg, hogy egy kicsit se hasonlítson rám. Legyen eléggé gátlástalan, de kellően professzionális: megidézném a tökéletes bankrablót, aki engedelmeskedik nekem. Kiraboltatnák vele néhány bankot és utána felszívódna, a rendőrség nem találná a nyomát. Én meg lelépek a zsákmánnyal a világ másik végére. Nem lenne nehéz, mert nem engem köröznek. Akit keresnek már nem létezik.

Nekem ő lenne a tökéletes pasi: gazdaggá tesz és utána eltűnik.

Amúgy szexelni ilyen pasival szerintem kicsit "rapey", mert nem szabad akaratából van veled, hanem így teremtetted. Kicsit olyan, mintha valaki építene egy szexrobotot. Ha már álompasi, akkor a legfontosabb az, hogy azért legyen velem, mert kellek neki. Szóval így nem hiszem, hogy használnám, mert nem igazán izgató.

2022. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[2022. jún. 26. 14:01] - Van ész... :D


Nekem van egy éppen nyüglődő távkapcsolatom. Őt kívánnám, de nem csak 24órára... :)


Ha a kis Barátom olvassa ezt, csak ennyit üzennék most neked - Higgy benne és Valóra válik. A megoldás kulcsa a kezedben ;)

ápr. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!