Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tisztelt gyakorikérdések...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janosvertes32 kérdése:

Tisztelt gyakorikérdések felhasználók! 32 éves érdeklődő vagyok. Ha én féltem magamat kitenn betegségeknek akkor hogyan éljem ki elfojtott nemi vágyaimat!?

Figyelt kérdés
fiú nemű vagyok de tombolnak dolgoznak ügyködnek én bennem is a nemi hormonok.

2022. júl. 1. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Találj normális partnert.
2022. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Az is egy megoldás, hogy jelentkezel papi szemináriumba és imádkozol Istenhez, hogy megszűnjenek a nemi vágyaid! :D


Amúgy komolynak szántam a válaszomat, csak tudom, hogy ezen az oldalon ez poénnak számít... :)

2022. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat aki jár szűrésre. Én is járok pl.
2022. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 cseppszi ***** válasza:
100%
A tartós kapcsolat többnyire biztonságot nyújt a betegségek ellen
2022. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Úgy hogy leküzdöd a túlzó, fóbiás félelmeidet akár terapeuta segítségével. A legtöbb ember nem nemibeteg, így értelemszerűen nincs mit elkapni tőlük. Ha az ember fűvel-fával lefekszik akkor magasabb a fertőzés kockázata (akkor sem feltétlen 100%, még akkor sem ha beteg a másik). Ezt a kockázatot mondjuk egy monogám kapcsolattal tudod a legjobban lecsökkentetni, ahol mindketten elmentek szűrésre. Addig, meg ilyen lazább dolgok esetén meg be kell tartani a biztonságos szex szabályait. Meg nyilván van ilyen red flag egyes embereknél akiket érdemes kerülni, mert lesüt róla hogy mindenki megb-szta, csak az nem aki nem akarta már bocsánat. Gondolok itt az ilyen fun now? most nyugati wc? leszoplak82 meg hasonló nevű felhasználókra stb.
2022. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Használj gumit úgy. Nem mondom meg hány alkalmi partnerem volt (sok), de sosem kaptam el semmit. Fő a biztonság :)
2022. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ő

Ha eddig nem voltál még senkivel, tehát 32éves szűz vagy!

Olyan személyiség torzulásokon mehettél keresztül, ajjaj.

Félelem vezérli az életed,

Ilyenekből alakulnak ki az abberált sorozatgyilkosok ez tény!

Gumiban toljátok halálos betegséget nem szedsz össze,

Ismerkedsz elmentek szűrésre és keféltek.

Barátaid vannak, vagy totál be vagy már fordulva?

2022. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ebből a gödörből egyedül ki tudsz jönni. Vagy hog, mi adunk itt valami válaszfélét, ez kevés.

Komoly félelmed lehet, és biztos hogy senki nem tudja környezetedben hogy a férfiak tetszenek.

2022. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!