Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy sikerült alkalmaznitok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy sikerült alkalmaznitok a nagy fesztiválokon?

Figyelt kérdés

Nekem tegnap volt a Soundon kalandom egy cuki sráccal a sátramban, ezért gondoltam, hogy megkérdem, hogy ti is vagytok e ilyen szerencsések, illetve, hogyan lehetne real life erre effektíven partnert találni? Mert a srác akivel voltam grindr-ről volt, és bár láttam olyan srácokat akikről gyanús, hogy melegek mégse merek odamenni hozzájuk, félve, hogy mégsem azok.

20/f



2022. júl. 1. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Ez engem is érdekelne.
2022. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Covid előtt fesztiválon én pl a kocsmában állva dicsértem meg egy srác tetkóját, semmi hátsószándék nélkül, csak tényleg tetszett a tetkó (amúgy a srác is, magas, vékony, teletetovált, Ő meg mondta, hogy köszi, megmutatja a többit a sátrában :D


Nem vagyok ilyen könnyű vérű de nagyon az esetem volt a srác, azóta is az esetem, szóval 1 mondat után és 10 perc után már a sátrában dugott, a dugás amúgy nem volt annyira jó, meg már bánom, hogy ennyi után csak megdugattam magam, de nekem pl így volt ott kalandom.


Ez inkább a szerencsének köszönhető semmint valami taktikának.

2022. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Pár éve volt mikor a balcsin észre vettem,hogy egy srác néz,màr màr bàmul!

Nem volt rajtam csak egy pici rövidnaci,egyértelmű volt hogy a testem bejött neki!

Nem jellemző ràm,de oda mentem hozzá és megkérdeztem meghívhatom e egy italra!

Kb fél óra múlva az ágyamban voltunk, átszeretkeztük az éjszakát....

2022. júl. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
De sajnálom, hogy már nem vagyok fesztivál-korú...
2022. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem, tehát érdemes próbálkozni ha úgy látom a jeleket és egy rakat szerencse sem hátrány. Köszi.

Ha esetleg lenne még valakinek tapasztalata etéren akkor szívesen várom, lesz még fesztivál.😁😁

2022. júl. 2. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Ugyan nem fesztiválon,hanem egy tárlat megnyitóján jött oda hozzám egy kérdéssel egy fiatal srác.Hát ebből a tárlatból aztán 5 éves párkapcsolat lett.Amiben aztán voltunk koncerten, fesztiválon is.

Szép emléke az életemnek...


53/F

2022. júl. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!