Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt olyanok, akik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik a ducibbakat kedvelik?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy a vékonyabb férfiakat kedveli kb mindenki, vagy legalábbis az lenne az ideálja, azt keresi.

Van még itt olyan, aki ennek az ellenkezőjét gondolja (nagyobb darabok jönnek be), vagy valaki, aki opciónak tartja a kövérebb melegeket? Vagy a ducibbak kicsit sem szimpatikusak?

Szerintetek annak van valami alapja, hogy mindenki ahhoz a testalkathoz vonzódik inkább amilyen ő maga is?



2022. júl. 7. 02:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a husis (kövér) alkat jön be. Van mit fogni, ölelni is jobb...
2022. júl. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Az azért attól függ mennyire duci.Ha valakin van egy kevés felesleg,az okés ....de ha valaki durván elhízott az már nekem nem jön be.
2022. júl. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Én is ilyen vagyok, szeretem a duci, kicsit nagyobb darab testalkatot, de persze nálam is van egy határ. De ha arányos és nem megy az egészsége kárára akkor szerintem egy zömök/ duci testalkat nagyon szexi tud lenni. Viszont alapvetően én nem vagyok ilyen alaktú, inkább átlagos vagyok.
2022. júl. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Imádom őket :)

Egy ilyennel nagy örömmel élnék kapcsolatban...

2022. júl. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Én imádom a duci srácokat, bár magam is dagi vagyok. De sok vékony srácnak is bejön ez a testalkat.
2022. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Én normál testalkatú vagyok, és olyat is keresek vagy vékonyakat. F48
2022. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom a duci, nagydarab srácokat, irhatna valaki nekem is..
2022. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokan leírták már több helyen is, de nekem is az a véleményem, hogy nem a testalkat számít, hanem, hogy mi van belül.
2022. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%
8-as hidd el maga a tény, hogy valaki akkor mint egy "hegyolmlás" is tud nagyon szexi lenni, igaz ennek a magyarázata az inprinting bevésődésével van kapcsolatban talán, és elég ritka..
2022. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Ez mind szép, hogy mi van belül, de akkor az életben miért viselkednek úgy a ducikkal,ahogy ?

A szuper izmos csávó csinálhat akármit, sima befutó. Ugye a jóképű fiatal lehet belül akármilyen, de nyerő?


Nem vagyok duci,de látom,hogy bánnak velük. És akkor itt megy az álszent süketelés a belsőről.

2022. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!