Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy amputációt követően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy amputációt követően változott a kapcsolatod vagy a szexuális életed?

Figyelt kérdés
Remélem keveseket érint, akit igen annak köszi ha ír róla.

2022. júl. 10. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt jobb lenne az egészség kategóriában kérdezned, ott talán nagyobb az esély, hogy érdemben választ kapsz. És ebből a szempontból talán nem számít, hogy homo vagy hetero a pár.


Nekem egyoldali herereltávolításom volt ("csak"). Rövid távon befolyásolta a kapcsolatom, hosszú távon nem.

2022. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*hereeltávolítás
2022. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A pózokban igen.
2022. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Béla211 ***** válasza:
100%
Ez attól is függ melyik testrészeddett amputálták. Nekem is az egyik herémet távolították el. Rövidtávon egy két hónap inkább csak òvatos közös maszti. Hosszú távon meg még inkàbb kívànom a szexet mint előtte.
2022. júl. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Béla211 ***** válasza:
100%
Szerencsére a pàrommal csak közelebb kerültünk egy màshoz. Mondjuk az eltérő szexuàlis igényemhez mindkettőnknek kellet alkalmazkodni.
2022. júl. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem térd alatt vágták le az egyik lábam. Egy jó mozgású, jó kötésű srác voltam. Ez elszállt és zavar, hogy nem tudok olyan lenni mint amikor egymásba szerettünk, de a szex továbbra is jó köztünk, az egyetlen része a napnak amikor el tudok lazulni.
2022. júl. 13. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég műtötték le mindkét mellemet mellrák miatt. Ez azért nőként nagy érvágás tud lenni. Szerencsére van önbecsülésem, párom is támogat. Így nincs probléma a szexuális életünkben. Pár hétig egy felső volt rajtam szex közben mindig, majd az is lekerült. Nekünk azért egy hónap alatt sikerült ezt ,,feldolgoznunk” közösen. Azért amikor a szó szerint óriási mellei eltunnek az embernek, nem kicsit fura. Egyszer majd lesz implantátum, de nem sietünk még vele. Amúgy megtaláltam a szépségét is ennek: nem fáj már a hátam, mert E/F kosárral ez sajnos gond volt. Gerinc és tartásgondom javul. Tudok hason aludni. Nem bámulja senki sem a melleimet és nem a melleimhez beszélnek. Öltözködésnél is kipróbálhatok olyan ruhàkat, amiket akkora mellel nem vettem volna sose fel. Na meg örülök, hogy nincs nagyon bajom. Szóval mindenben meg lehet találni a jót is, csak úgy kell hozzáállni.
2022. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Főleg pozitív amiket írtok :) Nálunk se a csonkom okoz problémát, a párom szerint kifejezetten szexi. De az amputációm óta szinte egy fájdalommentes napom nem volt, ez is rontja az amúgy tönkrement önbecsülésemet, meg persze teljesítményemet is. Ha nem lennék kapcsolatban, most képtelen lénnék bárkivel is kezdeni.
2022. júl. 15. 14:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Teljesen megértelek. Nekem a műtét után ugyanúgy nagy fájdalmaim voltak. CBD olaj segített szeremcsére. Az önbecsülésen pedig az nagyon sokat dob, hogy van valaki mellettünk és új célokat tűzünk ki. Nekem pl az volt a célom, hogy olyan fiatal lányoknak akarok segíteni, akik ugyanúgy mellrákkal küzdenek. Három ilyen lányt látogatok folyamatosan a környéken. Mind 14-17 évesek. A szüleik elmondása szerint nagyon jó hatással van rájuk, hogy látják a boldogságom és azt, hogy teljesértékű életet élek és ugyanúgy szeretet a párom. Ez mindegyiküknek nagy félelme volt. Mondjuk megértem, mert alapból a tini korban könnyen sérül az önbecsülés. Azóta mindegyikük màr elhagyta a melltartó kitömködését is, mert rájöttek, hogy nem ciki. Egyikük jelenleg már összeszedte a bátorságát, hogy ismerkedjen. Szóval keress egy célt magadnak. Az nagyon sok örömöt és energiát ad. Plusz nézz utána, hogy milyen lehetőségeid vannak a fájdalom csökkentésére gyógyszerek nélkül.
2022. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Béla211 ***** válasza:
100%

Szia attól is függ mennyi idő telt el az operáció óta. Tudom most úgy tűnik soha nem leszel jól. Nekem 2016 06 06 volt a here eltávolításom hererák miatt.

Utána vissza jött 2020 januárjában akkor is volt egy műtétem utána meg kemo 2020 októberében még elbőgtem magam ,hogy nem tudok a napon lenni 10 percet se még a reggeli órákban se ,mert rosszul lettem és az ájulás szélére kerültem. Most múlt héten meg letekertem 110 kilométert. De a mai napig van ,hogy fáj a műtét helye. Műtétek után természetes ,hogy fizikailag leromlasz és meg is hízhatsz de a fizikai állapot vissza szerezhető még a te esetedben is. Tudom üresen hangzik de idővel jobb lesz.

És fogsz tudni még sportolni. Sokan sportolnak amputáció után is. Tudom a műlábakhoz pénz kell de vannak már sportoláshoz is művégtagok amivel még futni is tudsz. Mondjuk úgy tudom ehhez is kell idő mire feltehető.

2022. júl. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!