Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen a jó randi egy aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a jó randi egy aktív számára?

Figyelt kérdés

Egy most induló kapcsolatban milyen randit élvezne az aktív fél?

Milyen programot, helyszínt stb?


Mi a ti "álom randitok" egy olyan fiúval, akit tényleg szerettek?


Korosztályt is írjatok:)



2022. júl. 12. 10:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Aktív, ja nem bocs, inkább passzív...
2022. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem baromira mindegy a szexuális beállítottsága valakinek egy randinál, olyan program kell, amit a SZEMÉLY élvez. Azért, mert mondjuk aktív meleg vagy, hirtelen nem fogod megszeretni a biciklitúrákat, baromira semmi köze hozzá. Ismerd meg, derítsd ki mit szeret és úgy randizzatok. Az első pár randi amúgy is ismerkedős, amikor már rájössz, hogy mondjuk imádja a modern művészetet, akkor lehet egy galériába randit szervezni.
2022. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha egyszer az életben nem pucsitva várna, mikor kapcsolatot keres.
2022. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha még alakul a kapcsolat, akkor érdemes olyan randit szervezni, ahol megismeritek egymást.


Ilyen lehet pl egy vacsora, piknik, strandolás, kirándulás


Amit annyira nem ajánlok, azok a szórakozóhelyek, koncert, mozi, mert ezek hangosak, beszélgetni nem igazán fogtok.


Valami nyilvános hely, ahol ti választjátok meg, hogy 35 perc vagy 3-4 óra-e a találkozó, le lehet lépni ha esetleg gáz van.

(Ez nem paranoia, hanem a bizalom alapja, hogy a másik ne érezze azt, hogy össze vagytok zárva, vagy minden áron le kell veled feküdnie, te viszed haza kocsival stb.)



Szóval ja, valami olyan tartalmas program, ami nyújtható, de rövidre is szabható ha úgy alakul.

2022. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Nudista strand, hogy később ne érjen meglepetés... :)
2022. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Az aktiv szervezze a randit,ő az irànyitó.

Én amugy az andalgós sétálos randikat szeretem. A hegyekben ahol ellehet bújni a bokrokban 1-2hosszú forró csókra...nem csak szájra :)

2022. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy randi megszervezése - függetlenül a szexuális preferenciától - közös megegyezés kérdése kellene hogy legyen maximálisan figyelembe véve a másik igényeit és elképzeléseit. Részemről a külsős helyszíneket kedvelem, mint randi helyszín, például egy jó kis séta vagy egy laza természetjárás.
2022. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#6 Így lehet megveretni magadat. Első randira tuti nem mennék valami random elhagyatott helyre.


Amúgy sztem ennek semmi köze ahhoz hogy aktív vagy passzív a fél, sőt technikailag mindegy az is hogy hetero vagy homoszexualitásról van szó.

Szerintem az első randinak (Ha kapcsolat a cél) akkor a másik megismerése a legfőbb feladat, ezért célszerű beülni egy kávéra esetleg sétálni valahol, vagy valami olyan programot érdemes találni ahol tudtok beszélni(azaz nem koncert meg mozi)


Érdemes rövidre fogni az első alkalmat(persze ha nagyon bejön az illető akkor lehet hosszabb) mert ha nincs meg a kapocs akkor ne kelljen a másikkal órákat együtt töltened.


Későbbi randik meg a ti ízléseteken múlik, nincs univerzális randi.

2022. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!


Igen, gondolom, hogy nem kéne nagy különbségnek lenni hetero és meleg párok randizásai között, csak hát értitek... Azért mégis más, amikor két fiú vagy egy fiú, egy lány sétál egymás mellett csillogó es zavart tekintettel, ahogy a másikra néz.


Ezért kérdeztem így, hátha van valakinek valami tuti helye vagy élménye :)

2022. júl. 12. 19:08
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok. Azért nem első, ismerkedős randinesetén.

Arra is a sétálosat szeretem csak nem a legforgalmasabb helyeken.

Mondjuk Margit sziget.


Ha már oda jutottunk hogy csók is lehet de még fosunk felmenni vagy fel hívni magunkhoz akkor a HHH-n jól lehet boklászni. És a susnyásban smárolni.

2022. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!