Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Császár Komjádi uszodába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Császár Komjádi uszodába szokott járni valaki innen? Volt bármi izgis tapasztalat?:)

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdezem, mert néha szoktam látni olyanokat, akikről nem tudom eldönteni, hogy melegek-e vagy sem. Vajon mennyire járnak melegek ebbe az uszodába?

Történik egy s más a zuhanyzóknál/ mosdóknál?



2022. júl. 12. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Uszodában inkább ne legyen "történésed" mert páros lábbal kivágnak, kitiltanak ha rajtakapnak.
2022. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem volt és nem is hinném, hogy lenne.

Csak kíváncsiságból kérdezem és hátha mást is érdekel

2022. júl. 12. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 érdekelni sokmindenkit érdekel, de ahol heterók adják a látogatók döntő részét és normál "public" strand, uszoda, fürdő ott nem túl jó ötlet öltözőben, zuhanyzóban "melegedni" mert csúnyán rá lehet fázni. Ha szimpi valaki akkor ismerkedj vele normál úton és majd máshol csináljátok.
2022. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Jó lenne, ha leszállnátok az uszodákról, mert oda úszni jár az ember!! Ami a négy fal közé illik, ne vigyétek máshova!!!
2022. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Félreérted. Én semmi tetlegességre nem gondoltam, semmi olyanra, ami sért bárkit is.

Inkább olyasmire csupán, hogy előfordult-e már, akit pozitív érteeben méregettek vagy olyan rezgéseket érzett, hogy akár még meleg is lehett az illető.


Az uszodákban történő szexuális tevékenységeket én nem támagatom, sőt!

Ahogy hetero párok sem esnek egymásnak, úgy a melegek se tegyék. Azt máshol kell.

2022. júl. 12. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekek, meleg, bi, leszi, vagy hetero vagy mindegy - NE az uszodában, nyilvános fürdőben csináld! Ha rajtakapnak ki fognak vágni.
2022. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Béla211 ***** válasza:
100%
Heteròba már futottam bele igaz nem a komjàdia....
2022. júl. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Azért szoktak lenni rezdülések
2022. júl. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!