Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Külföldön szexparti/orgia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön szexparti/orgia milyen lehet?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, amin Szájer volt. Az olyan parti fizetős? Kell vinni szűrővizsgálati eredményt? (Azaz igazolni kell-e, hogy nincs semmilyen nemi bajom.) Volt már valaki külföldön ilyenen?
2022. júl. 12. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem egyszer grinderen megtaláltak egy ilyen ajánlattal, hogy gruppen lesz kb a szomszéd utcában a gps szerint, érdekel-e. Én külföldön élek, MO-hoz képest progresszív országban. Mivel én nem pont szex miatt vagyok a grinderen, először nemet akartam mondani, de kíváncsi lettem és igent mondtam. Erre a pasas máris küldte a résztvevők arc-, test- és farokképét. Mivel az egyik résztvevőt ismertem személyesen és tőle tudtam, hogy 4 éve HIV pozitív ráérdeztem, hogyan tervezik, gumi, prep, teszt kell-e, kb. milyen lesz a felosztás, mennyi aktív, passzív stb. Szóval nem kellett semmi, mert ez olyan bareback dolog lett volna. Mondom rendben van, de az egyik résztvevő pozitív, mondtam, hogy melyik az, ellenőrizze le. Erre a válasz az, hogy leszarják mert van prep. Szóval az én tapasztalatom ilyen volt. Az életben nem akarok ilyenen résztvenni, bármennyire is izgató. 31/f
2022. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!