Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is ezt tapasztalja?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ezt tapasztalja? Szerintetek is vékony/kevésbé férfias passzív meleg csoportnak a legnehezebb ismerkedni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a feminin külsővel és belsővel rendelkező / kevésbé férfias / vékony, nem izmos, kisfiús passzív meleg fiúknak a legnehezebb az ismerkedés, mert a legtöbb aktív (főleg ha ő sportos/izmos/férfias) kiemel olyan kifejezéseket, hogy aki neki tetszik, akikkel ismerkedne, legyen izmos/sportos/férfias/szőrös/heterós passzív. Tehát általában hozzá hasonló.

Az igazság az, hogy én is ebbe a passzív csoportba tartozom, és kicsit elkeserítő. Nagy ritkán találkoztam olyan profillal társkeresőn (élőben kevés tapasztalatom van, nincsen meleg baráti köröm), aki pont az ellenkezője, tehát ő maga mondjuk izmos, férfias, és kimondottan lányosabb, CD, vékony alkatú fiúkat keres. De hát ez elég kevés volt, és kíváncsi vagyok, más is tapasztalta ezt? Tehát vékony, inkább feminin passzívként nehéz érvényesülni.



2022. júl. 19. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Megszaporodtak ezek a "külsőséges kérdések

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


Nincs kedvem az összest belinkelni...


A passzív "izmos" kisfiús srácoknak,szerintem azért nehéz az ismerkedés mert a mércét túl magasra tették. Szintén hasonló sportos alkatú vagyok,de az egóm és az a bizonyos léc nincs az egekben mint a neten ismerkedők 90 százalékának.


" Van itt helyes srác "

" Csak kockás hasú írjon "

" XL-es érdekel csak"


Na ezek vannak a bioban néhány srácnak. Ezért nehéz a társkeresés. És igen vannak helyes srácok,csak sokan önmagukat látják a legszebbnek. Bár akkor nem értem miért nem magukkal ismerkednek.. 😂

2022. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy mindenki csak a saját baját látja, azt érzi legnagyobbnak. Ezért hiszed te is azt hogy a hozzád hasonlóknak a legnehezebb.
2022. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1-es válaszolónak: Nem értem miért kapcsolódik az én kérdésemhez, hogy megszaporodtak bizonyos kérdések :D Vagy miért volt fontos ezt kiemelni, mi köze van bármihez? Egyet sem kellett volna belinkelni, mert nekem tök mindegy, mennyi ilyen van...

De azt a választ elfogadom, hogy szerinted inkább pont fordítva van, a passzív fiúk a válogatósak? Lehetséges, ilyennel is találkoztam már. Bár én nem írtam olyat, hogy "izmos" passzív fiúk, mert ők pont jó helyzetben vannak szerintem. Ellenkezőleg, pl. az izmos/férfias aktívok keresnek magukhoz hasonlókat. A lányosabb/kevésbé férfias, vékony passzív fiúknak pedig általánosságban nehezebb ismerkedni, mert kevesen keresnek ilyen típusú fiúkat. Hanem még a passzívok között is az izmos/sportos, akár férfias a nyerő. Erre lettem volna kíváncsi, tapasztalatokra. De persze ilyenre is, olyanra is van példa. Viszont abban tényleg egyetértünk, hogy sokaknak az egoja az egekben van.

A 2. válaszolónak is igaza lehet...

2022. júl. 19. 21:11
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Ez hülyeség. Engem is a kisfiús föeékeny passzívak izgatnak.
2022. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Érdekes, ez a kérdés tartalmában hasonló az enyémhez:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


És valakinek (3. válasz) volt egy érdekes válasza:

"Megnézed a meleg párokat Magyarországon elég hasonlóak. Kigyurt-kigyurtal van. Csongika-csontikával. Szakállas-szakálassal. Nagyon kevés a kivétel"

2022. júl. 19. 21:14
 6/18 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: Ennek örülök, csak azt tapasztaltam az olyan típusú fiúból van nagyon kevés, mint te, sajnos.
2022. júl. 19. 21:15
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Vagy a vékony törékeny kisfiúkból akikel lehet játszadozni....
2022. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Kedvelem az ilyen passzívakat, viszont eléggé hisztisek,sértődékenyek.És ez már elég ahhoz,hogy ne ismerkedjek ilyenekkel.
2022. júl. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Nehéz dolga annak van, akinek a valóságos lehetőségeihez képest nagyon földtőlelrugaszkodott elvárásai vannak.
2022. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem, igazgatók van. De most arra gondolok, hogy a lányosabb (kevésbé férfias/heterós) passzív fiúknak nincs nagy elvárása, mégis nehéz nekik ismerkedni, mert ez a csoport általánosságban a kevésbé vonzó másoknak.
2022. júl. 20. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!