Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki félmeztelen felsőtestes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki félmeztelen felsőtestes képet tesz fel Tinder-re az szexet keres?

Figyelt kérdés

Vagy csak megmutatja, hogy sportol és odafigyel magára?


Vagy ennyiből nem lehet még leszűrni?



2022. júl. 20. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi - ennyiből nem lehet leszűrni. Szimplán pózerkedik és azt gondolja hű de sportos.
2022. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
valószínűleg igen
2022. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Van aki nem szexet keres tinderen?
2022. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak büszkélkedik vele. (Én nem teszek fel, mert nem találom vonzónak a testem, pedig szeretem a szexet. :)
2022. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyből ezt nem lehet le szűrni

A nagy töbség szexet keres.

De ne adjál ekkora létfontosságot a képeknek, pár mondat után többet tudsz meg mit egy képről.

Ha sikerül egyáltalán kommunikálni, egy találkozó egy kV ra az meg már... Luxus.

Ahoz minimum 100sráccal fosz levelezni míg az egyik hajlandó lesz találkozni és nem csak írogatni.

2022. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, engem már dugott meg onnan olyan, akinek rendes normál képei voltak, szóval csak ez alapján nem lehet leszűrni.
2022. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5:

Találkozó egy kávéra? Először én is ezt hittem... aztán négy órás szex lett a dologból. :) Szóval, óvatosan a kávézással! :D

2022. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szerintem is sexet keres. Ahogy korábban írták: a Tinderen ki nem? :D

Kép alapján döntesz: jobbra vagy balra húzod az illetőt, nyilván emiatt a sexy kép, hogy minél több jobbrahúzást kapjon...

2022. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!