Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A párom csak szeretetből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom csak szeretetből szexel velem?

Figyelt kérdés

Sajnos eltérő a libidónk, és már együtt vagyunk pár éve. Nekem magasabb és spontán szexben is benne lennék, akár csak orálban élvezéssel, de ő neki ha már szex van, az análnak kell lenni. Viszont ez éppen csak heti egyszer jön össze. Szeret, és értem teszi meg hogy szexeljünk, de sokszor amúgy nem kívánná magától. Ez cuki, de nekem kicsit megalázó, hogy mindig teperni kell, és akkor se a vágy hajtja felém…

Mit lehet tenni?



2022. júl. 24. 05:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen
2022. júl. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Nálunk is hasonló, csak anál nélkül.

Hát vagy eltűröd és masztizol sokat, vagy ha ez így neked nem jó, akkor itt a vége.

Én már inkább keresnék mást, csak így nem könnyű, egyedül meg azért mégis csak rossz, úgyhogy inkább tűröm ezt a szitut. :\

2022. júl. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Na ez az, olyan rossz ha nincs párom, ezért mindent eltűrök.....szomorú ez srácok, szomorú..

Biztos nagyon jó lehet ilyen lelki dagonyában élni.

2022. júl. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Most ez olyan dolog... vagy elfogadod, hogy szeret, szerelmes, és azért csinlja, vagy ha neked kulcskérdés, hogy ő is égjen a vágytól a szexért, akkor keresni kell mást. Több alternatíva nincs.
2022. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan basszus? Szereti öt és olyat csinál amihez nem feltétlen van kedve, ti meg azt tanácsoljátok hogy inkább vessen véget a kapcsolatnak? Basszus én összetenném a 2 kezem, ha találnék végre valakit aki tényleg szeret. Tökéletes kapcsolat nem létezik, mindig vannak olyan dolgok amikben különbözöek a tagjai. Ha ezeket meg tudják beszélni, oldani és tul tudnak lépni rajtuk akkor lehet egy müködö, szép kapcsolatuk. Igen fontos a szex, de a legfontosabb? Nem hinném.

Kérdező, azt mondod, hogy szeret és ezért csinálja veled aürübben mint azt ahogy ö kívánja. Becsüld meg a párod, mert nem sok ilyen van szerintem.

Vegyél magadnak pár játékszert, de közben azért mond el neki, hogy tudod hogy ö kevésbé kivánja, nincs ezzel baj, te a pluszt elintézed a játékokkal. Persze néha igy is vállalni fogja a pluszt ő is, mint eddig.

Megalkuvás, ez is kell egy kapcsolatba.

De ha ez neked igy nem megy akkor sajnálom a párod. Ha tényleg szeret téged, akkor nagyon fájni fog neki, ha emiatt dobod, vagy megcsalod. (Remélem ez eszedbe se jutott.)

De a döntés a te kezedben van, a ti kapcsolatotok és kettötökön kivül nem tudhatja senkise jobban hogy mi hogy merre. Én csak magaból indultam ki, én probálnék minden megtenni azért hogy ha már ilyen szeretö párom van akkor valahogy megoldjuk a dolgot. Remélem sikerül kitalálnod/kitalálnotok valamit! 😊

2022. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Gondolkodtál arról hogy esetleg megbeszéled vele a szitut?


#5 Nem a szex a legfontosabb dolog, de azért azt se lehet mondani, hogy a kapcsolatnak nem egy fontos része az egész. Nem az a cél hogy ilyenkor dobjad az egészet a kukába, de ha valakinek ez igénye akkor vagy muszáj a dolgon változtatni vagy tovább kell lépni.

2022. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

5, azért fontos a szex. A játékok meg nem olyanok.

Szeretem a párom, vele akarok lenni, őt akarom, nem pedig játékokat. Szerintem ezzel sokan igy vannak.

Kész letargia, amikor annyira kívánod és egyszerűen nem kapod meg, pedig te nagyon szeretnéd. Szóval ez folyamatosan idegtépő tud lenni.

2022. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Az azért nem mindegy, hogy ezt ő hogy éli meg?

Mert ha neki ez kellemetlen, és kényszerből csinálja, az nem jó. Ha igazából olyan semleges érzés, vagy kicsit talán még jó is, szóval nem kellemetlen, nem kínos, akkor szerintem nincs semmi probléma ezzel.

Tényleg le kéne ülni megbeszélni a dolgokat, és ha lehet, kompromisszumos megoldásra jutni, ami egyikőtöknek sem túl nagy probléma.

2022. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát amúgy ha fáradt, akkor értem azt, hogy nyűg vagyok ( a szexuális közeledésem), de ha nem az, akkor egész jó. Akkor sem az én libidó szintem, de sok a közös nevező. És bújás és szeretgetés meg sok van, azt nagyin igényli is.
2022. júl. 24. 15:45
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. Persze, nem is mondtam hogy kevésbé fontos. A szex is fontos része a kapcsolatnak. Én csak arra szerettem volna rávilágitani, hogy nem szabad eldobni ezt a kapcsolatot úgy ahogy itt irták korábban.

Szerintem ez egy megoldható probléma, csak beszéljétek meg és keressetek egy megoldást ami mindekttötöknek egyformán jó. Kell hogy legyen ilyen!

2022. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!