Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen a dark & naked party a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a dark & naked party a magnumban?

Figyelt kérdés
Tervezek menni és nem tudom mire számítsak. Nem voltam még ott de kiváncsivá tesz. Sokan szoktak lenni? Milyen korosztály van ott?

2022. aug. 5. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Sötét és pucér
2022. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ennél bővebb beszámolóra lenne szükségem
2022. aug. 5. 14:18
 3/9 Hellmano ***** válasza:
84%
Sok a papi maszkban nyomulnak és szerszámmal a kézben tettre készek, várják az új arcokat és a fiatal izmos fiúkat. Egyedül veszélyes hely lesz az neked, valakit vigyél magaddal.
2022. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még valakiknek aki volt már tapasztalatok?
2022. aug. 5. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, ez elég hervasztó :D


A tizeniksz - 35 közötti korosztaly mennyire jellemző?


Voltam már mindkét Budapesti szaunában, az alaphelyzet megvan, ilyen bulin nem, de legalább 1x mindent kipróbálnék, max többet se. (29 uni-aktív F)

2022. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam még vagy 7 éve. Sok papa van. A sötétben elcsúsztam egy használt gumin. A társalgó részben, pedig kajak ment a kívánságkosár
2022. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kívánságkosár? :)
2022. aug. 8. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megkerdezhetem hogy ez hol van és mi ez pontosan? :) köszönöm! Írj nyugodtan privátban címet, ha itt nem akarsz
2022. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 6-7 éve voltam. Baromi sötét volt, alig láttam valamit. Mindenki álldogált és támasztotta a falat, szemkontaktus is alig volt, nemhogy egyéb. Fél óra után meguntam az egészet.


Egyébként miért szeretik/igénylik a melegek a sötétséget, félhomályt? Én világosban szeretek szexelni, ezekben a meleg szaunákban félvak vagyok.

2022. aug. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!