Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megbeszéltem egy palival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltem egy palival, hogy meglátogat és leszopom. Hogy lehet büdös farokkal eljönni?!

Figyelt kérdés
Nyilván elküldtem..

2022. aug. 6. 09:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Pff...ha tudnád mennyien szarnak a higiéniára....
2022. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért megyek biztosra. Jön, megyünk a fürdőbe együtt.
2022. aug. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Annyira kiábrándító.. pedig egy jó megjelenésű fiatal srác volt..

Én 28 vagyok

2022. aug. 6. 10:08
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Hát meleg van... Vagy mosatlan volt szerinted régen? Ha igen az gáz. Mondtad neki?
2022. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Büdös volt. Erős szagú. Rendesen még most is megfordul a gyomrom.. Nem olyan mint amit 1 napja nem ért víz..

Mondtam neki, hogy neharagudjon de nekem ez így nem ment. Felöltözött és elment.

2022. aug. 6. 10:12
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Bocsi én heterokent válaszolok.

Találkozgattam egy férfivel, idősebb volt nálam egyébként...

Egyszer volt mosdatlan, tényleg büdös volt, az volt az utolsó találkozónk úgy megundorodtam tőle.

Aki annyiba nem néz, hogy alaposan zuhanyozzon mielőtt elkezd bármit velem, az menjen a francba.

Csak fiatal voltam, és nem volt merszem kiosztani. Ma már nem így csinálnám.

2022. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogyha ilyen melegben, mikor megérkezett hozzád, miért nem küldted el alapból zuhanyozni egyet? Én kérés nélkül is ezt tettem volna. Ha arra nemet mond, na utána jogos, hogy kidobod.
2022. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Este 10kor találkoztunk. Addig bőven van ideje megmosakodni az embernek és már az a izzasztó hőség sincs. Legalábbis szerintem
2022. aug. 6. 11:31
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan nem adnak az alaphigiénára. És mennyi embernek budos a szája. Fogat nem képesek mosni nem hogy fogselymet használjon. En fogmosas mellett fogselymet es szajvizet is használok néha.

A legrosszabb mikor a budosseget parfümmel kompenzálja valaki. Az csak rosszabb.


A túrós faroknál viszont kevés undoritobb van.

2022. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A himbilimbi tisztítása tök alap. Pisi szagú vagy túrós farkat nem olyan jó szopizni.
2022. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!