Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anál orgazmus lehetséges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál orgazmus lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem a prosztata izgatásra gondolok, hanem arra, hogy egy fajta nagyon kellemes érzést tud okozni a dildó popsi tájékon, és ezt jó lenne fokozni.


F35



2022. aug. 8. 07:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Dildo
2022. aug. 10. 07:53
 12/16 NNNándi ***** válasza:
100%
Nekem azzal még sose sikerült.
2022. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is sikerült . Nyalt és közbe ujjazott
2022. aug. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez adottság kérdése is. Hallottam olyat, hogy a passzívnak kb semmilyen különösebb érzetet nem nyújt az anál, csak megteszi, hogy a párjának jó legyen, neki meg kell a plusz izgatás az orgazmushoz (orál vagy kéz). Nekem meg pl simán szokott lenni a prosztata izgatásától is, de volt, hogy csak simán a behatolástól is. Bár ahhoz nagyon be kell hogy induljak, de a prosztata izgatásától pár perc alatt is van orgazmusom
2022. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen lehetseges elvezni prosztata orgazmus nelkul is...

Vannak szexualis eszkozok erre...

Nem tudom hogy csinalod mennyire szeretned fokozni...


De egy taviranyitos meretben meg felelo vibrivel es mellette egy jol ki alakitott plug al egesz nap akar johetsz mehetsz is... Ha birsz persze...

2022. szept. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Meg annyit hozza fuznek sajat tapasztalatbol... Ha jo eszkozzel csinalod el lehet erni azt a szintet hogy eppen nem lesz prosztata orgazmusod es ezt huzhatod amig birod...
2022. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!