Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesten hol lehet ismerkedn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet ismerkedni eloben melegekkel?

Figyelt kérdés
Kivancsi ferfikent szivesen elmennek valamerre penteken este, ahol egy ferfi felszedhetne:) csak fogalmam sincs, hol vannak ilyen helyek. Nem modellekkel akarok ismerkedni, egy egyszerű 30+os duci srac vagyok. Szaunaba nem szivesen mennék, meg neten sem szivesen ismerkedek, jo lenne , ha a veletlen hozna ugy:) Ismertek normalis ismerkedos helyeket?
2022. aug. 11. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Magnum.
2022. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 youngboy26 ***** válasza:
63%
Alterego club
2022. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Magnum az szauna, azt direkt irtam, hogy nem szivesen mennék.

Alteregoról csak azt olvastam, hogy dress code van. Mit lehet ott csinálni? Milyen hely?

2022. aug. 11. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Népliget
2022. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Mi a baj a szaunákkal? Biztonságban is vagy, tisztálkodási lehetőség is adott. Nem csak szexelni járunk oda, hanem ismerkedni, pihenni. Ennél jobb módja szerintem nincs.
2022. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Alterego melegbár, szerintem kulturált, le is lehet ülni, ha korán mész.

Why Not kávézó, az is nagyon klassz hely szerintem, a Duna parton.

A szaunákban is lehetne szerintem, bár sosem voltam ott. Ha nem akarsz szexelni, nyilván nem muszáj, de beszélgetni is lehetne szerintem.

2022. aug. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki full nem volt még pasival, annak mit javasoltok? Szeretnék diszkrét lenni egyelőre, szóval ha lehetne elkerülném azt hogy nyilvánosan meleg bárba menjek, de azon kívül mit javasoltok?
2022. aug. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7# válaszolónak: Online társkeresőt ebben az esetben. Pl. Tinder, Romeo
2023. jan. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!