Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem hajlandó erre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hajlandó erre a fiatal passzívak többsége? Valójában nem is melegek, azért?

Figyelt kérdés
Hogy cumi előtt megnyalogassa, megpuszilgassa az aktív mellbimbóit és hasát, köldökét.

2022. aug. 16. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem te nem vagy meleg, amiért nem vagy hajlandó hagyni, hogy análisan beléd hatoljanak.
2022. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, ízlése válogatja.... én se vagyok sok mindenre hajlandó...
2022. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
1-eske, te aztán vagy egy idióta...
2022. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
3 Szarkazmus volt okoska. A kérdésből rá lehet jönni, ha valakinek meghaladja a szövegértési képessége egy tíz éves gyerek szintjét. :)
2022. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Egy kötekedő, idióta kis gyökér vagy, 1-4.
2022. aug. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
#5 Ne zavarjon, hogy te kezdtél el személyeskedi. :D
2022. aug. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat igazabol a kerdesre a valasz, embere valogatja. En passzivkent imadok nyalni es mindent amit leirtal nalam alap es meg is csinalom. De aktivak is csinaljak vagy epp nem csinaljak.. inkabb te egy olyan embert vagy embereket fogtal ki akik ezt nem csinaljak... Illetve hat igen, a melegek kozott a kulso nagyon nagyon fontos.. szoval ha taszito vagy nem olyan szep az a mell akkor nem fogja senki sem a szajaba venni
2022. aug. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem eddig mindenki megcsinálta ha kértem.


Te mit is teszel meg nekik?

Simogatod

Kényezeted őket cserébe

Dicséred

Ha nem ne csodálkozz

2022. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem értitek... Még azelőtt, hogy szextali lett volna, megkérdeztem ezt tőlük (a testem jó, azzal nincs probléma), és már akkor kiderült, hogy ez többségüknek nincs ínyére. Pedig igazán nem nagy dolog szerintem ahhoz képest, amilyen gusztustalanságokról lehet itt olvasni (kényszerszopatás, leköpés, pofozás, taposás, talpnyalatás stb.)
2022. aug. 17. 17:59
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
#9 Mondjuk te is gusztustalannak tartod, azt ami másnak tetszik, úgyhogy ezek után nem tudom miről beszélsz. Különben sem lehet követelőzni a szexben. Elég szánalmas ez az egész vinnyogás.
2022. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!