Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 18 éves meleg fiúként tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves meleg fiúként tényleg ennyire nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 18 éves meleg fiú vagyok. Magamról annyit, hogy vékony a testalkatom, és szőke a hajam, kék a szemem. Sajnos még nem budapesti vagyok, így ott még nem volt lehetőségem ismerkedni, de nem hiszem, hogy csak ez az egy választás lenne rá. Több appot is letöltöttem, grindr, romeo-t is megjártam, bár ott régebben voltam fent, mert hallottam, milyen botrány ez a két oldal, illetve tapasztaltam, hogy mindenki csak ilyen szexhaverságot akar, vagy egyszer felcsinálni engem, és ennyi, tinderen is voltam, de számomra nem volt úgymond az igazi, volt ahol visszajelzést sem kaptam, pedig nem tartom magamat csúnyának. Egyetemre Budapestre készülök, esetleg várjak addig, és azután kezdjek neki az ismerkedésnek, meleg szórakozóhelyeken, stb.? Köszönöm a válaszaitokat!

2022. aug. 26. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Vannak olyanok is, akik megbecsulnének, de azok általában idősebbek.

De biztos találsz majd az egyetemen olyat, akivel barátok lesztek és később több is....

2022. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

"vékony a testalkatom, és szőke a hajam, kék a szemem" állításod szerint.


Pedig a társkeresők javarésze pont erre bukik. Úgy látszik már annyira magasan a léc és az elvárások hogy ez is kevés nekik. Szerinted miért is vannak fent évek óta ugyanazok a srácok az oldalakon? Mert nehéz elhinni hogy nem találnak senkit :D Csak ugye mindenkinek szinte magas az igénye,és válogatnak,a tökéletest keresik. Holott ők ennek még a nyomába sincsenek valamikor.


Az ilyen "csak sportos írjon" "csak helyes írjon" "nagy farkad legyen" meg ilyen-olyan igényeket megjelölőktől, sokat ne várj. Kb a 80%-a ott olyan.


Én is vidéki vagyok,5 évvel idősebb nálad,állítólag atletikus testem van meg minden mivel sportolok már 8 éve versenyszerűen. Beszéltünk egy sráccal még pár éve,majd egyszer benyögte hogy látott az XY buszon, és a hajam fura volt.. Majd letiltott hogy nem jövök be neki emiatt. Pedig minden héten járok fodrászhoz,csak akkor épp nem volt megritkítva :D

Vagy a másik srácnak meg a kevésbé szőrös karom nem tetszett neki,meglátta majd felugrott hogy "Fújj ez nem jön be"... Természetesen kényeskedéssel. Még tudnék pár példát írni :D


Na vidéken ez az színvonal ilyen nyomorultak vannak,ugye milyen eget rengető problémák? :) Amúgy lehetséges hogy Pesten jobb dolgod lesz valamennyivel,ott találtam normális srácokat. De vidéket felejtsd el mert esélytelen,főleg a Debrecen-Miskolc részt...

2022. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Szomorú,hogy a fiatalok is el vannak kenődve...Még ha mi írnánk, 40 +osok.
2022. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm megtisztelő válaszaitokat, és igazatok is van! #2, az pedig már mindennek az alja, hogy valaki azért tilt le, mert “fura” a hajad, illetve mert nincs szőr a kezeden… ez már viccnek is rossz, és mégis a valóság.. mostmár látom, hogy tényleg a meleg ismerkedés a legnehezebb, nem csak számomra.. mégegyszer köszönöm válaszaitokat!
2022. aug. 26. 19:27
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

18 évesen kellene, hogy a legkönnyebb legyen az ismerkedés. Arra a korosztályra a legtöbb meleg bukik. Mint én is.

36f

2022. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Alapbol ha nem a filmek világában nottek volna fel nem lennének melegek"

Ezt mond a Szegedi leszbikus pingvinpárnak, vagy a többi regisztráltan homoszexualitást mutató állatfajnak.

Vagy ha emberi példát akarsz, lehet megnézni, hogy mennyi meleg volt az ókori rómában vagy görög országban, akkor is a tv nevelte ki ugye? Bolond troll...

2022. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kovpet ***** válasza:
92%
18 éves, vékony, szőke kék szemmel és nehéz ismerkednie? Hát, akkor valamit nagyon nem jól csinálsz, hallod-e?
2022. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7, lehet, hogy tenyleg en rontok el valamit, de engem meg szexkepeseken, es kamusokon kivul senki sem talalt meg. Kamusokon ertem azokat, akikkel megbeszelek tenyleg egy talalkozot, es utana egybol lemondjak par nappal elotte, de eleve idaig eljutni is nehez. Egyszeruen interneten borzalmasan nehez talalni normalis embert, aki kulsore, es belsore is megfelel. Es nem, nem en vagyok a valogatos. 1-2 volt mar, aki tenyleg belsoleg is nagyon rendes volt, de o is utana par nappal attert ezekre a szexkepes cuccokra, es nekem ez talalkozo elott meg korai, aztan lehet en vagyok a lemaradott..
2022. aug. 29. 23:36
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Passz. Én csak olyan srácokkal dugtam régen, akiket ismertem is előtte már évekig. Nem direkt, így jött ki.
2022. aug. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
10, Na latod, akkor te meg jol is jartal, csak ugye en tervezetten olyannal akarok, akit mar ismerek, es nem random emberekkel
2022. aug. 30. 11:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!