Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen elvárások vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen elvárások vannak manapság egy aktívval szemben párkapcsolatnál,milyen eséllyel találtok ilyet?

Figyelt kérdés

2022. aug. 30. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudtam, hogy van egy mindenki által jóváhagyott szabályzat, ami egységesen vonatkozik az aktívokra.
2022. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy hallom és olvasom ezek ma a fontosak egy aktívnál, párkapcsolatban :


max 30-35 éves, magas, lehetőleg 17-20 cm farok, sportos,izmos,jóképű, helyes,divatos,nem dohányzik, kocsija van , ha lakás is,még jobb.

Nem viccnek szántam ezeket, csak gyűjtöttem amit hallok innen-onnan.

2022. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincsen egységes szabályzat!én arra vk kíváncsi hogy milyen elvárások vannak manapság az aktív okkal szemben!persze személyes elvárásokra gondoltam!
2022. aug. 30. 17:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es!
2022. aug. 30. 17:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es: én pl. leszarom, hogy egyesek szerint mi számít divatosnak... Úgyhogy ne sokat adjatok arra, amit a 2-es írt. Mindenkinél más lehet fontos.
2022. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyen velem gyengéd az ágyban, szopasson sokáig. Mindegy mekkora a farka, bármekkora jöhet.
2022. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint az én elvárásaim ezek lennének:

Legyen tőlem idősebb, de ne legyen túl nagy a korkülönbség. (Én 19 vagyok)

Legyen magas és férfias. Ne dohányozzon, mert azt sajnos nem bírom. Ne titkolózzon előttem és legyen őszinte. Velem bármit megoszthat, akkor is ha kínos vagy szégyelné magát miatta. Nem kell folyamatosan az "alfa hímnek" mutatnia magát.


Igazából ennyi.

Az alap dolgokat, hogy megértő, ápolt, kedves, törődő stb. nem emelném ki, mert szerintem egy kapcsolatban ez alapból elvárható mindkét fél részéről.


És ha találnék egy ilyen srácot, akkor biztosan mindent megadnék neki, ami csak tőlem kitelne.

Tehát én nem csak elvárnám mindezt viszonzatlanul. Tennék is érte, hogy boldog legyen velem:)

2022. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Előzőnek egy nagy respect!!!
2022. aug. 30. 22:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a méret téma szerintem nem számít mekkora. Én jobban preferálom a kisebbet. Ne legyen nálam sokkal idősebb max 25 (20 éves vagyok). Legyen igényes, értelmes.
2022. aug. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves vagyok. Nagyon max 35-ig ismerkedek.

Szeretem ha van egy férfias kiállása az illetőnek, határozottabb. Igazából nagy vonalakban tudom csak körülírni, mert ahány ember, annyi variáció, nem tudnám pontosan meghatározni.

Legyenek szépek a fogai, legyen ápolt, adjon magára(nem feltétlen pénzre értem).

Tetszik ha 170-nél magasabb, nem elhízott az alkata.

Illetve a sötét haj tetszik nagyon, de ez főleg nem kikötés. Egy vörös vagy egy szőke is simán bejön ha arról van szó.

Tetszik ha szeret közös programokat csinálni, ha tudunk komolyan beszélgetni de ugyanakkor hülyülni is. Ilyenek tetszenek nagyon.

Tudom hogy ez alapján nagyon válogatósnak tűnök, de ez nem kikötés nálam, csak úgymond irányadó.

2022. szept. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!