Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy idős meleg ember valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idős meleg ember valóban így van egy fiatallal együtt?

Figyelt kérdés

Hatvanas meleg kolléga,akivel szoktunk beszélgetni erről-arról.Értelmes ember,de a párjáról sosem beszélt eddig.Tegnap viszont végzéskor ott várta egy huszonéves srác a kapu előtt, mivel együtt mentünk ki a kollégával, bemutatta nekem.

Aztán annyit mondott, hogy tudja,nem a szépségért,nem is pénzért van vele a srác - hat éve-, hanem azért mert a srác a korosztályától sosem kapta meg, amit tőle, évek óta. Figyelmet,szeretet, érzelmi biztonságot. A srác pedig úgy nézett a férfire,ahogy csak arra tudunk nézni,akit tényleg szeretünk.

De tudok 38-78 éves boldog párról is, akik nyolc éve vannak együtt.


Sokszor felteszem magamban a kérdést,tényleg ennyire meghatározó a lelki biztonság? És ennyire nem tudnak az azonos korosztályok ebben egymásnak megadni mindent?

De annak az egynek örülök, hogy ha két ember szereti egymást,akkor mindkettő kiegyensúlyozott és ebben a kor nem játszik.

Írom ezt jelenleg egyedülállóként :)


2022. szept. 2. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodtató... lehet a melegeknek később nő be a feje lágya és mondjuk tizen, húszas, harmincas éveinkben még tombolunk, bulizunk, mondjuk én 31 évesen például kifejezetten nyugisabb dolgokra vágynék úgy szintén... volt egy eléggé intenzív késői huszonéves koromban, amikor kitomboltam magam, új egyetemi szakom miatt felkerülvén Pestre, de a Covid sok mindenben átformált...
2022. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ember válogatja. Lehet a srác alapból inköbb az idösebbekhez vonzodik, de végülis mindegy is hogy miért van, a lényeg hogy boldogok.

Tudjuk hogy van ilyen a hetero kapcsolatoknál is. Viszont az tény, hogy fontos az érzelmi biztonság, én is arra vágyom. Arra hogy valaki szeressen és én is szerethessem. Csak nehéz olyan embert találni aki ugyan erre vágyik, és még akkor se biztos hogy müködik is a kapcsolat. Én több ilyen gondolkodásu sráccal is randiztam, de az nem elég, hogy ugyan arra vágyunk, kell még más közös dolgonak is lennie, kell még az a plusz. Sajnos az én esetemben nem volt meg ez a plusz, igy nem is lett ezekböl tartos kapcsolat. Meg is viselt ez, emiatt egy ideje nem ismerkedem, de nem adtam fel végleg. Nem akarok egyedül megöregedni.

2022. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyikünk sem akarna egyedül megöregedni,úgy gondolom.

De lasszóval nem lehet társat fogni. Idő és bizalom,míg kiépül egy kapcsolat.Amit építeni kell és nem szabad belekényelmesedni.Ahogy a kollégámat ismerem, nem egy tunya ember és biztos a kapcsolat is ezért szép és tartós.

Ő is mondogatja nekem,majd jön, aki már megbízható és lesz társam.De sajnos,bizonyos okok miatt egy ideje szkeptikus vagyok.De persze nem adom fel én sem :)

Az előző két válaszolónak pedig kívánom,hogy szép és boldog,nyugodt kapcsolatuk legyen !

2022. szept. 2. 11:12
 4/11 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Köszi, én is kívánom neked! :)
2022. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Tíz év a maximum korkülönbség, amit eltudok képzelni hosszútávon. Kollégád huszonpár év múlva meghal, a párja pedig ott áll majd magányosan a negyvenes évei közepén. Az a huszonéves, aki csak ekkora korkülönbséggel találja meg a párját, mentálisan nincs rendben.

Lehet lepontozni, de a valóság idővel felül fogja írni a most még álomszépnek tűnő kapcsolatot és az bizony nagyon fájni fog.

2022. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg egyéntől függ .....kinek mi ad biztonságot.azt gondolom azért a fiatalabbak között is vannak komoly szándékúak.Kétségtelen hogy az idősebb korosztály picit higgadtabb.Hozzáteszem azért köztünk is vannak megbízhatatlanok.
2022. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5ös. Valahol jogos amit írsz, de akkor inkább hagyja el, csak mert egyszer meg fog halni? Ezzel az erővel senki se menjen bele semmilyen kapcsolatba, mert a párja bármikor meghalhat. Baleset, betegség, bármi történhet. Az ismeretségemben nemrég halt meg valaki 32 évesen rákban. Egy pár éves gyereket hagyott maga után az apjával.

Igen szar lesz neki akkor, de elötte sok szép évet megélhetnek együtt. Mindenki meghal egyszer ezt el kell fogadni, de csak emiatt elhagyni azt akit szeretsz szerintem nagy butaság.

2022. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy apakomplexusos nők, úgy apakomplexusos melegek is vannak. Mit kell ezen csodálkozni?
2022. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Van ilyen, úgy hívják gerontofilia! Nem apakomplexus hiszen ez már nagyapa!
2022. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesként nekem nagyon tetszene egy ilyen kapcsolat. :)
2022. szept. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!