Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg passzív srácok,akik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg passzív srácok,akik az idősebb aktívokat kedvelik miért ?mi a vonzzó bennük?ti hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Számomra az a vonzó, hogy általában érettebbek, tapasztaltabbak (nem feltétlenül a fiús szex terén, hanem úgy általánosságban), tudják mit szeretnének. Másik pozitívum, hogy úgy érzem jobban megbecsülnek. Odaadó gyengéd szeretkezés, bújás, közös program, nekem az a tapasztalatom, hogy idősebbek között jobban találok erre nyitott embert.

Illetve nekem fontos, hogy a partnerem biztonságot sugározzon felém, "irányítson", ezt általában inkább az idősebbektől kapom meg.

25 vagyok az "ideális" korosztály számomra a 40-60 közöttiek lennének, ha ismerkednék. (persze ezek nem kőbevésett számok)

2022. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
33 éves passzív vagyok, én is az idősebb, 50es, 60as évei elején járó pasikat szeretem. Talán a tapasztalat, átgondoltabb hozzá állás miatt. Szeretem a finom, nem rohanós kényeztetést adni és kapni is, idősebb korosztály talán türelmesebb is. De a leg fontosabb, hogy intelligens legyen, talán idősebbek között ezt is könnyebb megtaláltálni.
2022. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is lehetnék vonzó valakinek. Idősként...
2022. szept. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind szép, amit itt a válaszolók írnak, meg lehet hatódni rajta.Azért arra kíváncsi lennék,hogy ha középkorú,vagy idősebb férfi próbálkozik ismerkedni,akkor az esetek többségében miért nem jár sikerrel ?

Mert nem minden 40 feletti férfi lerobbant ...

Sőt,sokan vannak,akik párkapcsolatot szeretnének,mert már tudják mik az értékek,ami az életben fontos.

Persze,vannak szexmániások is,de most nem róluk volt szó.

2022. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lennék egy ilyen szolgája
2022. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22 p és csak 30-40 feletti pasim volt és azt szeretem hogy tudják mit akarnak és elég jók is
2022. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6os....és nem zavar a korkülönbség?bár ez attól is függ hogy milyen kapcsolat van köztetek.csak szednek azt szokták mondani..ott mindegy ,de párkapcsolatnál már nem.
2022. szept. 4. 23:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudok olyan párt,akik nyolc éve élnek együtt.

38 és 78 évesek, és szeretik egymást !

Érdek semmi nincs benne,mindkettőnek volt önálló egzisztenciája már előtte is.

2022. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na hát én meg egy ilyen 20-30 közötti fiút keresek tartósra Komárom kkén. De mikor randira kerül a sor kiderül,hogy á csak alkalmit szeretne inkább! Vagyok olyan jó, fitt stb hogy szóba állnak velem de szerintem annak ellenére hogy jelzem,leírom hogy komolyat keresek meggondolja magát. Szerintem csak így próbálnak szexet keresni!
2022. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Lemaradt 46/f/uni
2022. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!