Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerettek olvasni homoszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eper Milós kérdése:

Szerettek olvasni homoszex történeteket? Mi tetszik jobban, a gyorsan lényegre törő leírás, vagy ami kicsit körbejárja a dolgokat, netán "irodalmiasabb"?

Figyelt kérdés

#szextörténet #homo erotikus olvasnivaló #történetek fiúkkal #biszex érdeklődés #meleg egymás közt
2022. szept. 19. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha szoktam, de inkább az erotikus képtegényeknek vagyok a híve, ott is a szerelmi sztoriknak. De peszre van amikor elolvasok egy egy csak szex központút is.
2022. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Mivel alapból egy romantikus férfi vagyok, így az irodalmibb, körbeírós prózát szeretem.

Mikor volt párom,közösen olvastunk ilyeneket....

2022. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen témájú hangoskönyv van?
2022. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha már ilyent olvasok (vagy írok, mivel szórakozás képen szoktam írni ilyeneket majd miután megírtam az egészet újra olvasom és kiverem magamnak), akkor olyat olvasok (írok) ami terjedelmes és körbe van írva minden kis mozdulat. Mert az ilyen történt sokkal jobban lázba tud hozni mint amikor valaki 2 mondattal leírja, hogy az egyik megb@sza a másikat és ez a vége. Sok történetében ezt nem szeretem, hogy az egész találkozás és aktus előtti dolgok vagy 3 oldalig tartanak és nincs benne semmi játékos flörtölés meg semmi ilyesmi aztán lezárják 2 mondattal az aktust. Ha már erotikus történetet olvasok, akkor ne legyen 12+ os mert sok ilyen történet ami 2 mondattal leírja az aktust az nem méltó az "erotikus" címkére. Romantikus melegekről szóló könyveket is szoktam olvasni, persze ezeket nem azzal a szándékkal, hogy "könnyíten" szeretnék magamon. 21/f
2022. szept. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a hosszabbakat
2022. szept. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az irodalmisabbakat szeretem. Olyat, ami romantikus is. És inkább szépen megfogalmazva legyen benne a szex.
2022. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!