Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagy farkú hosszúmenetet bìró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy farkú hosszúmenetet bìró emberrel, aki szeret szopatni,fenekelni találkoztatok már?

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Fenekelni nem szoktam csak megmarkolni és dugni. Mi a hosszú menet? Én előjáték során szeretek élvezni a szájába majd jöhet a szex, másfél óra a rekord, de akkor fáradt voltam
2022. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
találkoztam ilyennel, nagyon sokáig bírta végig mereven, de ő sosem dugott.
2022. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Több mint 200 férfivel voltam

Egynek se volt akkora.

3nak volt 18cm, átlagteljesítménnyel.

2022. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
80%
Párommal a legelső hétvégénk alkalmával (előtte nem volt semmi), az első menet közel 4 órára sikeredett, úgy elment az idő. Nyilván nem végig vadállat tempóban, illetve néha megálltunk orálra, de az nagyon durva volt. Azon a hétvégén mást nem is csináltunk. :D Péntek déltől vasárnap délig voltunk együtt, ezidő alatt vagy 8 menetet lezavartunk, és egyik sem volt fél óránál rövidebb. Mai napig együtt vagyunk, és ez változatlan. A méret relatív.. Az eddigi párjaim közül neki van a legnagyobb, kb 18cm de ez így a tökéletes. Néhány pózban fáj ha teljesen betolja, így nem is kéne nagyobb. Rendszeresen fenekel, a szopatás néha előfordul, de általában hagyja hogy a saját tempómban csináljam.
2022. okt. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!