Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexuális nők is olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuális nők is olyan gyakran váltják a partnereiket mint a homoszexuális férfiak?

Figyelt kérdés

Van különbség?


Köszönöm válaszaitokat.



2022. okt. 4. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Izé... homoszexuális nő... - azaz leszbikus. A válasz NEM, a többség inkább tartós párkapcsolatot keres. A hetero nők többségénél sem dívik a skalpvadászat, "több" kell nekik a bizalom, a vágy kialakulásához a szimpla szexuális vágynál.
2022. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ez egyénfüggő

nem szexualitás függő dxxd

2022. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, mivel a nők nagy részének fontos az érzelmi része is a szexnek, nekünk pasiknak meg általában elég a testi kielégülés is.
2022. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok személyesen érintett a témában, de úgy tudom, hogy a melegek között a férfiak promiszkuitása sokkal nagyobb, mint a nőké - vagyis partnereket tekintve sokkal változatosabb a szexuális életük, mint a leszbikusoknak.
2022. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Elsősorban szerintem is egyén függő mindez.


Én is úgy vettem észre hogy a férfi homoszexuálisoknál több a partnercsere mint a homoszexuális nőknél.


Viszont a homoszexuális nők gyakrabban váltanak partnert mint a heteroszexuális nők ez is 100%.


Mivel a homoszexuálisok között sokkal könnyebb az ismerkedés. Nincsenek meg azok a kínos és sokszor felesleges körök mint a heteroszexuális kapcsolatoknál. És a homoszexuálisok általában sokkal nyitottabbak és intelligensek is. Így minden könnyebb.

Viszont általában ami könnyen jön könnyen megy is...


De ez is egyén függő.


Ebben nem vagyok 100% biztos, de a homoszexuális nők váltanak annyi partnert mint a heteroszexuális férfiak.


Én szimpatizálok a homoszexuális férfiakkal és nőkkel, nőkkel és férfiakkal egyaránt.


Viszont a biszexuálisok skalpvadász részét nem kedvelem, mert a betegségeket szállítják a két nemi orientáció között oda-vissza, rossz fényt vetnek egyik oldalon a heteróknál másik oldalon meg a homoszexuálisoknál.

És sok heteroszexuálist és homoszexuálist is tönkretettek már lelkileg azzal, hogy a másik nemmel csalták meg őket. És főleg a homoszexuálisoknál jön ki ez rosszul.


Persze ez is egyén függő.

2022. okt. 4. 18:18
 6/13 anonim ***** válasza:

Jó sok badarságot összeírtál. Milyen felesleges kör nincs meg? És miért lennének intelligensebbek?

Egyébként, ha a végén nem hordod le a biket, még egész jó téma is lett volna. Így viszont már tudjuk ki vagy, és hogy már megint a biszexuálisokat akarod megutáltatni hülye kérdéseken keresztül. Lassan megunhatnád már. Keress egy hobbit.

2022. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6-os, ezt ne vedd magadra. Természetesen a heterók között is sok az intelligens.


De egyértelmű véleményem hogy a homoszexuálisok között nagyobb arányban vannak az intelligensebbek (nő & férfi egyaránt).

Azért intelligensebbek egyrészt mert rá vannak kényszerülve olyan szituációk megélésére, felismerésére, kivédésére amire a többségi hetero társadalom elkényelmesedett része észre sem vesz. Másrészt mivel kevesen vannak meg kell találniuk a lehetőségeiket, hogy minél jobban kiaknázhassák nem csak párkapcsolati szinten hanem az élet minden területén.


A felesleges körök? Kérdezz meg olyan férfiakat heterókat akik úgy váltogatják a nőket mint a zoknijukat... Azok megmondják mennyire utálják és mennyire fárasztja és untatja őket a nők sokszor fárasztó sablonszövegei az életükről amit heteróknak meg kell hallgatni különben a nőt elidegenítik. Persze az a hetero nő is bugyuta aki nem lát át a szitán és miután megkapták otthagyják a francba inkább előbb mint utóbb...


Természetesen ez is egyénfüggő.


Miért ne hordhatnám le a ragadozó biszexuálisokat?? Amikor igazam teljes tudatában vagyok mivel nekem homoszexuálisok személyesen mondták el tapasztalataikat.

Illetve a munkahelyemen is látom őket, amikor ölelgeti a saját neméből a heterókat és nem veszi észre hogy az undorodik a helyzettől de minimum zavarja és ha a heterónak leesik hogy ez biszexuális akkor nem csak a biszexuálisok fognak eszébe jutni hanem a homoszexuálisok is.


Én ebben a témában mai nap szólaltam meg először, nem értem mit beszél.


Máskülönben meg van hobbim nem egy nem kettő, de köszönöm szépen.


Én személy szerint - bár nem vagyok irigy ember - de a homoszexuálisoknak azt az előnyét hogy könnyen találnak maguknak párt szívesen elfogadnám...


Átlag heteroszexuális inkább konzervatív de egyértelműen nyitott férfiként nagyon nehéz - normális - nőt találnom aki stabil, intelligens, megjelenésre is vállalható (nem szép de vállalható) és nyitott.


A homoszexuális nők sokkal stabilabbak, nyitottabbak és erősebbek átlagban mint a hetero nők. Legalábbis kifelé és alapesetben. Ha támadás éri őket akkor sokuk zaklatottan reagál (érthető okokból)... De vannak köztük számosan akik nagyon stabilak támadás vagy ignorálás esetén is és ez lenyűgöző.


Heteroszexuális nők között mivel velük szemben is hatalmasak a társadalmi elvárások főleg a nők részéről (versengés ki a szebb) és a hetero nőknek is hatalmasak az elvárásai a férfiakkal szemben rengeteg köztük a szétzúzott instabil nő. És ez rendkívül taszító egy olyan férfinak aki nem csak a lyukat látja a Nőben.


A homoszexuális férfiak meg sokkal empatikusabbak mint a heteroszexuálisak. (Csak hogy a balanszt meglegyen). :)

2022. okt. 4. 21:30
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem unod még? Ez relytély marad számunkra. Inkább tedd fel magadnak a kérdést komolyan.
2022. okt. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem rejtély, ha az ember ismer homoszexuálisokat és baráti/haveri viszonyban vannak.
2022. okt. 5. 09:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy csinálsz, mintha csak neked lennének ilyen barátaid, másnak nem, meg rokonunk sincs egy se :D Te vagy a kiváltságos, igaz? Ezért jössz ide osztani az észt a nagy tapasztalatoddal. Jobb lenne inkább megtartani magadnak, mert nem álltál be érte 2x, az biztos.
2022. okt. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!