Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az melegség ha csak kíváncsisá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az melegség ha csak kíváncsiságból lennék 1x egy fiatal meleg sráccal?

Figyelt kérdés
Vagy hova sorolnád?
2022. okt. 5. 11:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
egy hetero haverral iszogattunk,mondta meleg sexre nem állna fel neki,mondom probaljuk ki..és felállt neki.ahogy bekaptam..élvezte...es full hetero amugy..
2022. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó korod?
2022. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kíváncsiság. Nem gondolnám hogy ha valaki megpróbálja 1x az meleg lenne. Ha van kiszemeltek. Tedd meg és majd meglátod. Nincsen ebbe semmi gond.
2022. okt. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Jó lenne tudni hány éves vagy. Nem hiába kérdezzük sokan. Ez fontos lenne hogy érdemben tudjunk segiteni
2022. okt. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%

#14

Segíteni... Pucsítanátok a kíváncsi heterónak. :)

2022. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
26%

Szia!


Van esetleg egy kiszemelted?


Akkor elmondom mit tegyél. Ha megfogadod megfogadod ha meg nem akkor nem.


Csinálj egy kamu Facebookot, és írd le az alábbiakat:


''Szia, az a helyzet hogy én meleg vagyok, és múltkor láttalak (ide beírod a várost, vagy falut) és nagyon bejöttél nekem. Ugyan nem ismerjük egymást, De én meleg vagyok, és remélem nem haragszol hogy tetszel és vonzódom hozzád. Megszeretném tudni hogy mi a véleményed a melegekről, valamint azt is hogy esetleg valaha benne lennél egy ilyen kapcsolatba. Gondolom nem vagy meleg, de ha az vagy az még jobb és ha van kedved beszélgetni ezekről a témákról, akkor nyugodtan írj vissza. Köszönöm"


Ennyi az egész!!


Ezt csináld meg, és úgyis válaszolni fog valamit. Max elküld a hallálba, de legalább tudni fogod hogy egy csónakba eveztek - e.


És nem fog kiderülni a kiléted sem ha kamu facérő csinálod. Én lányként így derítettem ki hogy leszbikus - e az ismerősöm. Mint utólag kiderült hogy nem, csak olyan a kisugárzása. És mai napig ismerjük egymást és nem tudta hogy kiírta neki ezt ( nem mondta, de valószínűleg 2 perc alatt már elfelejtette amikor rá írtam kamu facéről) ő nem tudja hogy én voltam, így a barátságunk is megmaradt.


Ja és nem vagyok leszbikus, se biszex (van barátom meg gyerekem is) de mégis hajtott a kíváncsiság hogy az - e vagy sem mert félrwérthető dolgokat tett. Közbe meg kiderült hogy nem az. Így kellemetlen pillanattól kíméltem meg magamat. Nem hoztam magamat se, és őt se kényes helyzetbe. Mert azért valljuk be, hogy ha valakiről ezt feltételezik, az nagyon bántó tud ám lenni, el se tudnád hinni milyen lelki sebet okoznál neki ha te ott nyíltan rákérdeznél hogy te ,,meleg vagy"? ,,Leszbi vagy" stb. Érted? Ő akkor azt fogja gondolni rólad hogy te ezt feltételezed róla, és nagy nyomott hagyhatsz a lelkébe. Mivel a barátság egy olyan dolog, ami bizalomra épül. És te ha ezt el..szod, tuti megfog szűnni. Nem beszélve hogy becsületsértés, becsület csorbítására alkalmas olyan valótlan tény állítását feltételezni róla hogy ő meleg. Ha megfogadod megfogadod ha nem akkor nem. Ha kamu facéról írod meg azt amit írtam, Max elküld a halál f szára, de akkor legalább nem fogod kényelmetlenül érezni magad, mert nem fogja tudni hogy te írtad neki. Azt fogja gondolni hogy valami idióta meleg aki betalálta őt valahonnan


Még valami: Ha csupán csak hajt a kíváncsiság hogy kipróbáld magad egy fiúval az nem feltétlenül jelenti azt hogy meleg vagy. De mivel ha fellál rá a farkad akkor tuti az vagy. Ha nem áll fel rá akkor nem az vagy, de akkor minek akarod ki próbálni ha nem vagy az. Érted a logikát?


Illetve még egy megjegyzést hagy írjak: Ha téged szopnak le, nem vagy meleg. Ha te szopod le, meleg vagy. Én nekem ez a véleményem.


De mivel nem írtál semmi konkrétumot, így érdemben segíteni se tudunk.

Remélem amit írtam találsz rá megfelelő útmutatást. Vigyázz mert hamar összedől a kártyavár ha nem meleg az illető. Fogadd meg tanácsomat.


Szép napot!


27/N

2022. okt. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
29 vagyok.
2022. okt. 8. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!