Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az idősebb melegek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb melegek miért viselkednek így?

Figyelt kérdés

Én 21 éves meleg srác vagyok. Nekem kifejezetten bejönnek a 10en évvel idősebb meleg pasasok is ha jól néznek ki. Nyílván tetszik az ‘érettségük’… de ez is sajnos hiányos a legtöbbjükbe. Tapasztalat. Úgy viselkednek mintha annyira különböznének a mostani fiatalaktól, a nem válaszolás, a visszautasításra való duzzogás, a beképzeltség, az elme játékok, dolgok elhallgatása. Mindegyik tud esszét írni a romeo profilba hogy ilyen meg olyan de mindaz amit írnak szinte teljesen eltér a valóságtól. Most is ismerkedem egy negyven évei elején járó egyeddel de mintha egy kisfiúval foglalkoznák aki csak bonyolítja a dolgokat.

Ennyi erővel maradhatok a korosztályomnál is ismerkedésbe és talán jobban is járnák. Ez most nem hiszti, csak vicces mikor mindegyiknek a fiatalabbra fáj a foguk… de közben rohad az agyuk meg az elvárásaik akkor lehetnének érvényben ha ők a szőke hercegek lennének..

Nekik marad az apu test meg a gondolat hogy miért van az a sok visszautasítás feléjük…


2022. okt. 23. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Majd ha 40-es leszel, megérted.
2022. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
1# nem mindenkinek életcélja 40+ évesen romeon megrohadni
2022. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 remélem addigra megszűnik az a platform, meg nyílván tudatosan nem fogok erre az irányba menni elhiheted.
2022. okt. 23. 13:09
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Kezdődik . . . XD
2022. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Te meg 21 évesen viselkedsz úgy, mint egy gyerek.

Szimpatizálsz az idősebb férfiakkal, aztán általánosítva olyanokat írsz, hogy rohad az agyuk, túlzott elvárásaik vannak és kritizálod a testalkatukat.


Fiatal és idősebb melegek között is vannak lelki nyomorékok és normálisak is. Az előbbieket ignorálni kell, az utóbbiaknak pedig örülni. Kérlek gondolkodj el azon is, hogy te melyik csoportba tartozol...

2022. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Keressél magadnak másik nőagyú fiúcskát vagy nőt, azt akkor ketten puffoghattok, hogy milyen éretlen kisfiúk a férfiak, és igazi férfiak már nincsenek. Pár sor mamahotelezés se maradjon ki. Egészségetekre.
2022. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Én régen, mikor még ismerkedtem, azon voltam ki, mikor a 30+-os pasik odáig jutnak el, hogy nekik még lazább dolgok kellenek csak egyelőre. Aztán meg majd 45 évesen siránkoznak, hogy komoly kapcsolatot keresnek, de nem találnak társra.
2022. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Azt hiszem,nemcsak a magam nevében örulnék,ha ilyen fiúcskák békén hagynának minket.

Nem minden 40+os hisztis,vagy gyereklelkű. Bár sokan azt,aki normálisabb,romantikusabb azt kikiáltják annak. Nekem is mondta már ezt fiatalabb meleg,beszélgetésnél. De nem sértődtem meg rajta.

Viszont nem szeretem az általánosítást.Írhatnám én is a fiatalabbakra,hogy ilyen-olyan rosszak, megbízhatatlanok,de ez így önmagában nem igaz.Nem lehet általánosítani.


Egy 54 éves "egyed"

2022. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Én is azt tapasztalom, hogy egyre több a durván nárcisztikus, már már pszichopata meleg. Agyjátékok, manipuláció és sorolhatnám. A "kedvencem" az, amikor az illető közli, hogy ő valójában biszexuális. Mindezt úgy, hogy tudja jol, hogy én kizárólag melegekkel akarok ismerkedni.
2022. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Egyet sosem felejtsünk el. Mindig a hülyék a legmagabiztosabbak.
2022. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!