Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most, akkor meg meghívott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, akkor meg meghívott valahová? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel együtt dolgozom és ő az egyik legédesebb ember akit ismerek. Már elejétől fogva bejön nekem. Tegnap beszélgettünk és valahogy szóba jött az alkohol így erről beszéltünk majd át tértünk a kedvenc helyeinkre ahová szokunk járni. És aztán amikor már készült arra, hogy el megy valahová (mivel más dolga volt, nekem ott kellett maradnom) akkor valamit abba a formában mondott, hogy el mehetnénk valahová egyszer. Először nem értettem amit mondott, mivel eléggé csendesen mondta utána mikor rá kérdeztem újra, akkor ha jól hallottam ezt mondta. De a nap folyamán kicsit el kezdtem kételkedni abba mit is mondott, lehet mert eléggé alacsony a önbecsülésem és ez miatt van ez. Nem tudom hogyan érez irántam, azt tudom, hogy volt barátnője, viszont mindig ha meglát, akkor mosolyog rám és szerintem velem beszél a legtöbbet az emberek közül akikel dolgozunk. Mivel kételkedem abba amit mondott, ezért arra gondoltam, hogy meg beszélnék vele egy találkozót a kedvenc bárban ahová szeret járni viszont félek mivel egyrészt szeretnék vele valamit,de ha el megyek vele valahová munka kívül és hetero, akkor félek attól, hogy többet fogok iránta érezni és a végén össze töröm a saját szívem és a barátságunk sem lesz a régi. Másrészt attól félek, hogy történik köztünk valami és komoly dolog lesz belőle. Azért is félek mivel mielőtt meghívott volna(amibe nem vagyok biztos), akkor arról is beszéltünk, hogy meddig vannak ezek a bárok kinyitva és mesélte, hogy ismer egy borászatot ami 10 ig van kinyitva, de ismeri a tulajdonost és a tulajdonos mondta neki, hogy simán rá bízza a kulcsokat az üzlettől és akár tovább is ott lehet és utána ő fogja bezárni az üzletet. Nem tudom ezt csak érdekességként mondta, vagy arra akart rámutatni, hogy egyedül is lehetünk az este folyamán. Még nincs semmi tapasztalatom más sráccal ezért eléggé félek mivel ha lesz is valami, akkor minden új nekem. Bocs, hogy ennyire szarul írtam le az egészet, össze vagyok az egésztől zavarodva és ez kihat arra amit írok. 20/F

2022. okt. 27. 23:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl sokat félsz :)
2022. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 everlight ***** válasza:
100%
Menj el vele,majd jelzi ha akar valamit.Attól hogy hetero még haverok lehettek.
2022. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha legközelebb mikor dumáltok valahogyan szóba kéne hoznod a homoszexualitást, hátha akkor elmondja magától, hogy heteró vagy meleg és akkor tudnád, hogy hogyan tovább.
2022. okt. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom ez jelenthet e valamit, de tegnap amikor mentem kezet mosni a mosdóba ami össze van kötve az öltözővel (ahol szekrények vannak) és amikor ki mentem, akkor láta, hogy mentem ki és utánam jött. És beszélgetésbe kezdtünk és mondta nekem, hogy "ebédre megyek, te is oda készülsz, nem?"mondtam neki, hogy csak a mosdóba indultam. Lehet velem akart volna beszélgetni míg ebéden vagyunk? Mert amúgy rögtön utánam jött. Én nem tudom mit gondoljak, nem értem ez miért ennyire komplikált.
2022. okt. 28. 00:18
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy komplikált. ;)
2022. okt. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Szívd fel magad és menj el vele inni. Ott úgy is zöbbet beszélgettek majd és kiderül hogy mik a szándékai. Tudja rólad hogy meleg vagy? Ha igen lehet olyan a szándéka. Ha nem akkor nem. A lényeg hogy most ki tudod deriteni hogy lehet e valami vagy sem köztetek. Tudom nem könnyű, de menj bele szerintem. Az ismerkedésben benne van mindig jogy nem ugy sikerül ahogy akarná az ember, ezt a rizikót vállalni kell. Ha jót akarsz magadnak akkor egyszer ugy is el kell kezdened a dolgot.

Az pedig hogy nem voltál még pasival, hát istenem, mindenki szüzen szüketik szóval emiatt ne aggódj! :)

Menjetek el iszogatni, de ne úgy menj hogy ez most bármi komoly lesz. Csak egy olyan ha erkodás mint a munkahelyen amikor beszégettek. Aztán meglátod hogy alakulnak a dolgok. De még ha akar is tőled valamit, az nem jelenti azt hogy most rögtön az elsö alakalomnál már lesz is. Járjatok össze többet és közben deritsd ki a szexualitását. Vagy lesz egy hetero barátod, vagy lesz egy annál több homo/bi. Majd meglátod, szerintem nem veszithetsz ezzel, csak ha kiderül hogy homofób, de azt meg szerintem már most is tudnád. Vállald be hogy nem biztos hogy a legjobb forgatókönyv alapján zajlik majd az egész. Merj élni, egyszer élsz! Ha pedig nem jol sül el, akkor is túl fogod élni! Légy erös, én szurkolok! :)

2022. okt. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 budaiz ***** válasza:
94%
Tul komplikált vagy. Mindentől félsz. 20 évesen ez elég gáz. Lezseren menj el inni beszélgetni nem kell tul komplikálni. Ha ebédelni hiv miért nem csatlakoztál te is? Ez is egy alkalom lett volna beszélgetésre. Azért mert barátkozik veled még nem biztos hogy több is lehetne. Barátkozást nem tudsz elképzelni?
2022. okt. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

#3 lehet szóba hozom neki ezt majd ha újra talalalkozok vele.


Mindenkinek köszönöm szépen a biztatást, holnap megbeszélek vele egy találkozót és onnan meglátom hová visz a dolog.

2022. okt. 28. 11:18
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
Menj el vele. Ne legyél olyan hülye mint én. Engem a kollégám mindenáron el akart hívni pizzázni, én hülye meg benyögtem neki, hogy most nem vagyok éhes...!
2022. okt. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
légyszíves majd írd le a hogy mi lett a vége!
2022. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!