Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kis farokkal lehetek aktív?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis farokkal lehetek aktív?

Figyelt kérdés
Inkább passzív szoktam lenni, de az utóbbi időben nagyon vágyom rá, hogy én is megdugjak másokat, csak sajnos nekem 14 centis a farkam. Nem tudom hogy ezzel hogy lehet kielégíteni másokat?

2022. okt. 29. 07:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Egyébként 14 centi átlagos.
2022. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen, és a 14 nem kicsi hanem átlagos. Én pl. szivesebben lennék ekkora mérettel mint 18-20cm el amikre az emberek itt gyakran vágynak.
2022. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
14-el már szerintem simán lehetsz aktív.
2022. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, még a melegek is azt hiszik azon múlik mekkora a farkuk? Nem, azon múlik hogy mit élvezel. Amúgy átlagos a méreted, a gyakoris statisztikával ellentétben nagyon kicsi százalék szaladgál húsz centis farokkal.
2022. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Bár nekem lenne ekkora! Nekem 18.5cm és vastag is. Sokszor nem könnyű vele, hidd el. :(
2022. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

#5

Panaszkodásnak álcázott dicsekvés, ügyes!

Hány privit kaptál? :)

2022. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, nem gyűjtök privátot innen. Egyrészt itt álmodozók vannak csak, másrészt engem nem vonz az anál annyira, írtam is miért.
2022. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 steven95 ***** válasza:
100%

Tényleg nehéz nagyobb taggal rendelkezni, jónak jónak tűnhet távolról de sokan nem tudják kezelni, így a partnernek megfelelő kielégülést adni.Két véglet alakul ki: nagy farkú aki nem figyel a partnerére, mert már ki akar elégülni. Vagy a másik, aki figyel és folyton abba botlik, hogy nem igazán tudják kezelni a méretét. Onnan tudom, hogy volt nagyobb méretű partnerem, elmesélte búját baját, én meg úgy segítettem ahogy tudtam :D

Amúgy nekem 13cm és én is fantáziáltam már aktív szerepről, de a fontos hogy a közös vágyakat éljük meg. Nem a méreten múlik a szereped, de minden méret sajátos technikát és képességet igényel.

2022. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
23%

#8

Egy passzív otthon a dildóival tágítja magát, hogy élesben ne kelljen az aktívnak óvatoskodnia. Ez is hozzátartozik a passzív léthez.

2022. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 steven95 ***** válasza:
75%
#10 ökörség. Téves és romboló sztereotip elvárások.
2022. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!