Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Németországban élő magyarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Németországban élő magyarok elfogadják a melegeket?

Figyelt kérdés
2022. nov. 1. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A németországban élők igen, de azt nem tudom hogy az ott levő magyarokkal mi újság
2022. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha már Németországban élsz szerintem ott nem a magyarokkal érdemes barátkozni.
2022. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 Oké. De az utcán, ha a párommal kézen fogva megyek, akkor nem fognak megkövezni?
2022. nov. 1. 19:07
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
#3 Mert Magyarországon ki kövez meg/bántalmaz fizikailag?Senki b*aszd meg.Ez minden európai országban illegális, senkit nem lehet semmiért fizikailag bántalmazni.Már ezért a szánalmas vergődésedért megérdemelnél egy hatalmas sallert, nem azért, mert homokos vagy.
2022. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 Csak, hogy Magyarországon Székesfehérváron megdobáltak két meleget. De az nem bántalmazás ugye?
2022. nov. 1. 19:14
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

#5 Jajj, ne legyél már ilyen demagóg.Elárulom, ilyen minden országban előfordul szórványosan, és nincs olyan európai ország, ahol ezt nem büntetik.

Dánia például egy tipikus bezzegország, mégis eszméletlenül homofóbok és rasszisták ott az emberek, sokkal inkább, mint Magyarországon.Persze, erről nem fogsz a "független-objektív" sajtóban olvasni, de megtapasztalhatnád a valóságban.

2022. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

"Dánia például egy tipikus bezzegország, mégis eszméletlenül homofóbok és rasszisták ott az emberek, sokkal inkább, mint Magyarországon."


Pont Dánia? Miért pont Dánia? Mire alapozod ezt a kijelentésedet? Jártál ott és ezt tapasztaltad? Vagy éltél ott huzamosabb ideig? Esetleg élnek ott homofób barátaid, ismerőseid, rokonaid, akik ilyet meséltek neked?

2022. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

#7 Más emberek véleményére alapozom.Talán megtehetem, hisz Magyarországról is lehet így véleményt nyilvánítani.


Nem mellesleg nézd vissza a kategóriában, egy kérdés alatt egy meleg írta, hogy mióta Németországba költöztek jött rá, hogy Magyarországon nincs elnyomva egyáltalán és ott több attrocitás éri melegként, mint Magyarországon valaha.


"Esetleg élnek ott homofób barátaid, ismerőseid, rokonaid, akik ilyet meséltek neked?"


Esetleg nem érzed, hogy milyen röhejesen szánalmas vagy?

2022. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én teljesen normális, érdeklődő hangnemben kérdeztelek, mindenféle ítélkezés nélkül, csak a tapasztalataidra lettem volna kíváncsi. Ha te ezt félreértelmezted és magadra vetted, ráadásul kapásból ilyen támadó hangnemben válaszolsz, akkor innentől kezdve nincs több kérdésem hozzád. Pedig kíváncsi lettem volna a tapasztalataidra. Én is elmeséltem volna az enyémeket, párom 2 évig dolgozott kinn Dániában, Koppenhágában. De már nem ér ennyit az egész a stílus miatt. Szia.
2022. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mint olvashatd kérdező a magyar birka mindenhol megtalálható itt a válaszolók közt is.


A németek nem fognak beszolni se megnézni ha kézenfogva mész a pároddal.

2022. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!