Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jó vagy rossz emlék volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó vagy rossz emlék volt az első meleg élményed?

Figyelt kérdés
Mitől volt rossz ha az volt?
2022. nov. 14. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én itt ismertem meg. Jó volt, bár később még felülértékeltem.

Kedves, normális, figyelmes volt. Nagyon finoman dugott meg. Én 17 voltam ő 30. Amúgy a mai napig találkozunk néha. Utána volt több kalandom is. Nagyon mások voltak és nem jó értelemben. Volt pl egy korombeli srác aki kb úgy kezelt, mintha egy tárgy lennék, nem is érdekelte, hogy élvezzem. A csúcs egy 21 éves csávó aki elővette a farkát ami büdös és túrós volt. Megjegyzem amúgy kockahasú, gyúrós volt, de itt én felálltam és ott hagytam.

2022. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Rossz volt. A neten olvastam, hogy az első szokott fájni, stb. A chatről ismertem meg, hisz ez még a 2000-es évek eleje volt. Én 15 éves voltam. Ő 26 volt. Az egyetlen akinek volt helye. Amikor megláttam a farkát már paráztam. 20cm tuti volt és vastag. Ahogy nyomta be én éreztem nagyon fáj. Már majdnem sírtam. Végül mikor tövig bent volt csinálta kb 2 percig és elment. Borzalmas volt. A második találkozó orál volt. Az se volt jobb élmény és nem is értem miért mentem bele. Talán mert senki nem ért rá vagy eltűntek vagy nem volt helyük. A másodikon orál volt. Szintén kb 2 perc után sült el a csávó. Azonban olyan mennyiségű spermája volt, hogy csak na. Az csak jött jött jött jött jött. Én meg próbáltam nyelni, mert előre szólt, hogy egyből nyeljem. Hazafele egész úton a HÉV-en meg mindenhol a sperma szagot éreztem hiába öblítettem ki 100x a szám, stb. A második partnerem már átlagos 15cm körüli farokkal volt. Vele már élveztem az análszexet. Ő 30 éves volt. Na ő viszont előtte nyalt, ujjazott, stb. Hát mondjuk ki értett hozzá. A nagy méretet a mai napig nem szeretem.
2022. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár én bi vagyok,ami az elsőnél még nem volt egyértelmű,de nekem jó volt.
2022. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár fogazott a srác de izgalmas volt.
2022. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy meleg élményem van, amikor egy másik srác leszopott. Fura helyzet volt, de jól csinálta, el is élveztem. Nem kért cserébe semmit, pedig lehet hogy mondjuk kivertem volna neki, vagy ilyesmi.
2022. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sráccal sajna nem voltam. Mostanság kezdett el izgatni. Remélem jó lesz az élmény. Csajjal jó volt anno :D
2022. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Idén nyáron volt, nagyon tetszett.
2022. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gólyatábor volt. Részegen. Nem volt jó.
2022. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Miért pontoztátok le aki negatívat írt?
2022. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Érdekes eloszlás.:)
2022. nov. 14. 13:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!