Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek volt már olyan hogy egy ismertebb oldalon (mondjuk Facebook-on) beléptetek egy meleg csoportba és így derült ki rólatok hogy kikhez vonzódtok?

Figyelt kérdés

Mondjuk igazi képpel csináltatok egy másik profilt és egy ismerős megtalált?


Én nem vagyok túl spontán beszélgetésben, azért gondoltam hogy online próbálkozom. Csak félek kirakni képeket, viszont úgy több ember érdeklődését kelteném fel.

Amúgy a nem publikus csoportjaimat látják mások is Facebook-on?



2022. nov. 14. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Beléptem, nem volt semmi gond belőle - hacsak az nem,hogy undorító szexajánlatokkal "halmoztak" el, finoman szólva sem jó kinézetű férfiak.

Úgy állítottam be a Face profilom,hogy csak egy profilképet láthatott bárki, nem többet.

Azt hittem,ott tudok kapcsolatra ismerkedni,de koppantam.Már nem vagyok tagja egyiknek sem.

2022. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni beállításokkal sokminden elkerülhető! De nagyon át kell gondolnod, ha nem szeretnél "lebukni"!
2022. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Én még nem léptem be ilyen csoportba, de nem is szeretnék, fent vagyok Badoon, Tinderen, Gayromeon, fent voltam HotBull-on is, legalább maradjon egy felület, ahol nem kapok kéretlen f@sz képeket, és szexajánlatokat.


Off: a Tinder a legnormálisabb, szóval unkorrekt volt tőlem a többi oldal közé sorolni, különösen a Hotbull és Badoo az ami a társkereső pöcegödre :D

2022. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Regisztrálsz

Pl. Romeora

Face profiloddal az nem fog látszodni. Egyik oldalon sem.


Képeket érdemes feltenni legalább a melkasodról.

És ha ráírsz valakire akinek Profil fotója van kint, az első levélben csatolni kell a te profilképedet.


Olyanra írsz rá akinek nincs kint semilyen profilképe,

Túl sok jóra ne számíts, Két titkos Aranka találkozásának az esélye 0%

2022. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!