Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek a médiában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a médiában szereplő olyan melegekről mint pl Steiner Kristóf, Kajdi Csaba vagy Lakatos Márk?

Figyelt kérdés
Elsősorban szintén melegek véleményére lennék kíváncsi, de persze írhatnak mások is
2022. nov. 19. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem aranyosak, én kedvelem őket. A külsőségek alól átjön az egyéniségük, kedvelhetőek, viccesek stb.

Viszont amiatt aggódom kicsit, hogy úgymond "sztereotípikus " melegek. És aki eleve nem elfogadóan áll a dolgokhoz, direkt csak a sztereotípákat fogja észrevenni (nőies mozgás, hanglejtés stb), és ezek alapján vegzálja a többi meleget.

L

2022. nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
A legnagyobb bajom velük hogy teret és lehetőséget kaphatnak a médiában. Alapvetően nem érdekel hogy ő éppen meleg e vagy sem vagy hogy öltözik. De ezt konkrétan a médiában főműsoridőben beidealizálva már túlzásnak tartom.
2022. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
A Lakatos Levente se maradjon ki.
2022. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 steven95 ***** válasza:
72%

A véleményem, hogy valamiért éppen őket hoznám fel példának egy bizonyos kérdésben. :)


Ami pedig az én kérdésem: Mi a véleményetek a médiában szereplő olyan melegekről, akikről nem tudjátok hogy melegek? :"D

2022. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Steiner Kristófot pl bírom, de Lakatos Márk számomra kb az elviselhetetlen kategória
2022. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A közhelyek szerint a meleg férfi nyafogós, kényeskedő, affektáló stb. Engem (!) ezek a tulajdonságok zavarnak egy férfiben, tekintet nélkül arra, hogy ffivel, nővel (vagy mindkettővel) bújik ágyba. (De az nem zavar, ha mást meg ezek a tulajdonságok vonzanak. :)
2022. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3%

Mind passzív hercegnő.

Ezen kívűl, ő dolguk.

2022. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Meleg vagyok. Steiner Kristóf régen idegesített, ma már semmi bajom vele, jót tettek neki az évek. Kajdi Csabát mindig is bírtam :D Lakatos Márk viszont ezzel, hogy mostanában is ennyire beleáll mindenkibe kb mint egy vénember az nem szimpi...meg még ezelőtt is azt gondoltam, hogy ő egy kicsit "túl tolja". Ennek ellenére őt sem utálom, de egyértelműen őt bírom a legkevésbé. Nagyon távol áll tőlem sokszor a véleménye meg az öltözködése is :D
2022. nov. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!