Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktatok munkahelyen maszturb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok munkahelyen maszturbálni?

Figyelt kérdés

Előfordul, hogy úgy érzitek muszáj, szükségetek van rá?

Hol szoktátok csinálni? Öltöző, mosdó..?

Mi a foglalkozásokon?

Buktatok már le?



2022. nov. 29. 13:23
1 2
 11/16 NTBS ***** válasza:
51%
Nem.
2023. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen kiverem , nincs ebben semmi különleges szerintem.
2023. márc. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nèha ènis kiverem munkán irodában,öltözöben fordult elö 😋
2023. márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
Engem kimonodttan izgat ha kiverem és közbe láthatom a többiek levetett ruháit ....
2023. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
38%
1x előfordult,annyira megkivántam az egyik hölgyet hogy muszáj volt kivernem a wc-n. A Hölgy amúgy 50 feletti volt,de nagyon jó teste van.
2023. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

15-16 éves lehettem, amikor iskolai WC-ben délután, órák után hatalmasat élveztem. Nem a fülkében, hanem előttük, bele az egyik piszoárba. Nem tudom, miért, előtte sem volt ilyen ingerem, meg azóta sem. De akkor valahogy nagyon felizgatott, hogy bármikor rámnyithatnak.

Fiatalabb koromban nagy ritkán munkahelyen is előfordult. Be az egyik fulkébe a WC-ben, elő a telefon, kicsit hangulatba jönni és mehet a dolog. Nem gyakran, összesen talán 3-4 alkalommal sok év alatt.

2023. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!