Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen a dupla behatolás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a dupla behatolás?

Figyelt kérdés
Ki tapasztalta már? Milyen volt? Most úgy néz ki alkalmam nyílik kipróbálni, de tartok tőle kicsit.

2022. dec. 12. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 1x volt alkalmam kípróbálni a legizgatóbb élmény ami valaha volt nekem szerintem mindenképpen menj bele
2022. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Még egy farok is gondot tud okozni ha nagy. Kettő az már durván fájdalmas tud lenni, főleg ha szarnak rád. Nekem szar élmény volt, megbántam hogy belementem.
2022. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem ezt csak a pasik élvezik. Épp-eszű lány 100% hogy nem próbálna ki mert faj.

Bocsi.

2022. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Pasik sem élvezik, legalábbis a passzívok nagyon extrém esetektől eltekintve nem. És az aktív se feltétlenül...
2022. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez a passziv srac adottsagaitol fugg, hogy mennyire elvezne egy ilyet. En baromira, de sajnos meg nem jott ossze a DP eloben. Egyszer ugyan megprobaltam ket sraccal, de tul kicsi volt nekik, hogy meg tudjanak ugy dugni. Pedig magamban mar probaltam kulonbozo jatekszerekkel otthon, meg ugy is fergeteges elmenyt nyujtott, szoval biztos nagyon elveznem, ha lenne ra ket srac, akik kello merettel is rendelkeznek hozza. ;)
2022. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Aktívként a "hagyományos" kettős behatolás nem igazán izgat. Az már sokkal inkább, hogy egyikünk a passzív srác szájába tegye, másikunk a fenekébe, és így dugjuk végig két oldalról, egészen élvezésig.
2022. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Nekem volt, részem ebben a felállásban. Hatalmas élmény párosult élvezetben is(N)
2022. dec. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mondjuk fájt, de kurua jó volt.
2023. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Mármint 2 en egy lyukba. Kizárt!

1 ide 1oda azaz szopás és anál az okés. Nem a legjobb ha 2en 2ritmusban toszogatnak de elmegy.

2023. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Uni vagyok,nekem hatalmas élmény mikor ketten vannak bennem egyszerre!

Ritkán jön össze a 3.fél miatt,de mára már belejöttek rendesen és értik a dolgukat!

2023. aug. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!