Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg, magas, vékonyabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg, magas, vékonyabb férfiak, nektek milyen férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

Alap kiindulásként nagyon vonzónak találom, ha valaki magas, meg ha vékonyabb (nem izmos, nem kisportolt, hanem vékony), és tudja is "viselni" a vékonyságát, emellé férfias a kisugárzása, plusz ha még aktív is inkább, az nagyon tuti:).


Itt olvasó, hasonló férfiak, nektek milyen fiúk jönnek be?


Heteroszexuálisban sokat látom, hogy teltebb, husibb hölgyekkel is együtt vannak magas vékony férfiak. A melegeknél ilyen miért nem lehet? Persze ez nem szabályszerűség, és két embernek össze kell találkoznia, hogy bármi is alakulhasson, vagy meglegyen cáfolva, hogy meleg magas férfiak nem kedvelik a normális, nagyon kicsit husibb srácokat.


180 cm/83 kg vagyok, én magamat így nagyon szeretem, kérdés, hogy a közeljövőben alakulhat-e úgy, hogy így kedveljen valaki...:)


Bp25



2022. dec. 19. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Most epp egy munkatársam aki 160 cm magas
2022. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férfias kisugárzású srácok jönnek be. Persze nem az az alfa hím, hanem csak az ilyen átlagos, lényeg, hogy ne feminin legyen. A borosta vagy szakáll, határozottan bejön. A szőrös test meg nagyon egyén függő, de inkább nem mint igen.

A magasságod pont az amit ideálban elképzelnék minimum magam mellé, mivel 193 cm vagyok. Persze az ideális, az nem kizáró ok.


De a személyiség azért inkább számít. (persze, nézzen is ki valahogy az illető, nem azt mondom) Lehet akármilyen helyes, ha közben egy tuskó, vagy értelmileg egy sejt szintjén áll.

Szeretem a pozitív kisugárzást, de ezt úgy általában mindenkinél... talán azért mert hajlamos vagyok borúlátni, bár ezt sosem mutatom ki, szóval kíváncsi vagyok, mit gondolnak azok akik csak felületesen ismernek. De az elmúlt években sokat fejlődtem ilyen téren, szóval várom már a napot amikortól az optimista világkép lesz az alapértelmezett :D

Az, hogy szereted magad úgy, ahogy vagy, az jó, mert azt jelenti, hogy van önbizalmad. Az szintén egy nagyon vonzó tulajdonsá, szerintem.

Alapjáraton egy csendesebb és nyugodtabb személy vagyok, ilyen tipikus introvertált. Ezeket a tulajdonságokat nem vetném meg a másik félben sem, de minimum értse meg, hogy nekem időnként egyedüllétre van szükségem, hogy feltöltődjek.

Nem lenne baj, ha ő se lenne forró fejű, hanem meg lehetne beszélni a dolgokat vele.


Most más nem igazán jut eszembe ezeken kívül, max az ilyen dolgok, mint jó humorérzék, azonos/hasonló értékrend, hasonló hobbik, stb.


23/f/Erdély

2022. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Akiket beengedek.
2022. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Magas vékony vagyok passzív. Jó lenne egyszer egy kicsit testesebb aktívval vagy aki olyan apu testű.
2022. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Testes aktív vagyok,én pedig olyan passzívat szeretnék mint pl a 4-es.

De csakis kapcsolatra.

2022. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 s a 4 válaszoló vagyok. Írj ha gondolod
2022. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát először is én 185 cm, és 75 kg körül vagyok. Többnyire férfiasnak tartom magam, és a férfias hobbikat, vagy dolgokat kedvelem.


Nekem személy szerint a sportos és magas pasik jönnek be leginkább. De a picit teltebbek is nagyon tetszenek. A legfontosabb dolog, hogy férfias kisugárzása legyen, mert nem egy nőt keresek férfi testben. Illetve nem árt, ha tud kezdeményezni, mivel ez nekem nagy gyengém.

Ahogy a kettes válaszoló, én is introvertált vagyok, így fontos megértenie, hogy szükségem van az egyedüllétre.


Röviden ennyi, remélem sikerült érthetően és értelmesen megfogalmaznom a mondanivalóm. :D


18F, és szintén Erdély.

2022. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!