Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi volt a legfájdalmasabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfájdalmasabb dolog amit a pasi aki bejött mondott nektek?

Figyelt kérdés
1 évig tetszett az egyik barátom és nagyon közel álltunk egymáshoz. Az egyik este eldöntöttük, hogy megyünk ki szórakozni. Nem történt semmi komoly közttünk. Én hamarabb haza mentem, és úton hazafelé menet eszembe jutott egy teljesen apróság ami miatt nagyon rosszul kezdtem magam érezni. Mivel szociális szorongással küzdök és túl gondolok mindent azt hittem ez a apróság tönkre teszi köztünk a kapcsolatot így fel hívtam őt és teljesen hisztérikus voltam és ő próbált nyugtatni. Majd miután 3 percig erről beszéltünk azt mondta nekem, hogy gyerekes vagyok. Majd elbúcsúztunk egymástól és az éjjel folyamán írtam neki, de nem írt vissza nekem. Azóta találkoztunk, de nem ugyanolyan a kapcsolatunk. Még azután sem, hogy elmondtam neki, hogy a szorongásokkal küzdök. Én 19 éves vagyok ő 25. Még ha ez nem is tűnik olyan nagy dolognak, nekem nagyon fájt a dolog. És nem azért ment tönkre a kapcsolatunk ami miatt aggódtam, hanem én tettem tönkre.

2023. jan. 3. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Neki olyan kell aki eltartja.
2023. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem tetszik neki hogy ennyire sérülékeny vagy
2023. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Mi volt az, ami miatt elkezdtél pánikolni? Mert ez egyáltalán nem derül ki a történetből.
2023. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az volt a legfájobb amikor lefeküdtem egy random sráccal, és hajnalba felébresztett hogy szopjam le. Majd miután elélvezett azt mondta hogy mostmár öltözzek, mert nemsokára haza jön a barátnője.
2023. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"így felhívtam őt és teljesen hisztérikus voltam" - szerintem itt lehet a gond.


Kb. egy hónapja totál részegen fogadtam egy nagyon közeli kollégám hívását, s tegnap volt először az, hogy normálisan tudtunk egymással beszélni, nem csak munkahelyi dolgokról. Ma ő hívott, hogy beszéljünk...


19 éves vagy - bár lennék újra ennyi! -, így nyugodtan lehetsz gyerekes, de azért ésszel! Nem kell túlspilázni a dolgokat (ez a te eseted), valamint nem is kell vérig sérteni a másikat (ez meg az enyém).


Idővel és megfelelő kommunikációval rendbe fog jönni minden, hidd el! ;-)

2023. jan. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én: "nem láttam nagyon rajtad azt, hogy örültél volna nekem".

Ő, jó flegmán: "mert ugorjak a nyakadba?!"

2023. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia !

Felhívtad hisztissen ez van akinek kiveri a biztositékot ezt tudni kellene kezelni hiszen ha valaki szeret valakit és igazán szeretni akkot tudja kezelni a volt sajnos csak volt párom is viselkedészavaros volt szegényem én tudtam kezelni a dolgoait. Viszont ő téleg gáz volt pl random nekiált ordítni meg hasonló de szeretem így kezeltem a problémáit szorongásait szerongásait kicsit körültekintőbben kellett de ha szeret akkor kezli megbocsátja! Volt párom is sokszor mondott mindent nekem mikor olyanya volt ügyeltem éjjel és nem vettem fel mert mentő jött utánna volt kis kirohanás de reggel mikor hazamentem minden oké volt ha olyan volt megbeszéltük és megbocsártottam minden hiszen ez az igazi szerelem alapja !

2023. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elmondom a teljes történetet. A barátaival voltunk aznap este kint, szóval be akartam vagodni közéjük szóval ezen stresszeltem, aztán először voltam egyedül nagyvárosba és féltem, hogy el fogom késni a buszt. Szóval én hamarabb el mentem mint a ők, és annyira stresszeltem a felül felsorolt dolgokon, hogy el felejtettem fizetni. Buszmegállón amikor elkéstem az utolsó buszt, akkor ütött meg a buta mivel nem elég, hogy el késtem a buszt, de a többiek idiótának nézhetnek mivel nem fizettem. Ezért felhívtam őt elmondtam neki, hogy elfelejtettem fizetni és nagyon rosszul érzem magam emiatt, ő azt mondta, hogy nem gond, tudja, hogy stresszeltem a busz miatt és nem nagy gond. Viszont nekem ez nem volt elég mivel én túl gondolok mindent és nagy bűntudatom volt ezért könyörögtem neki, hogy küldje el a számlaszámát és elküldöm neki a pénzt, először nem akarta, de utána el küldte és gyerekesnek nevezett.
2023. jan. 5. 01:23
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nagyon kíváncsi voltam nektek mi volt az a dolog amit egy pasi mondott és nagyon megbántott titeket. Szóval ha van ilyen, akkor szívesen várom!
2023. jan. 5. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!