Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek!Mit tennétek,ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek!Mit tennétek,ha a pasitok egy nővel csalna meg?

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 23:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Kiterjesztett öngyilkosság.
2023. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Amm kidobnám :D

Én monogám kapcsolatot akarok, ha valaki mással akar lenni akkor legyen azzal, de én ebben nem veszek részt

2023. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Csodálkoznék. Nem nézném ki belőle. :D
2023. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem örülnék neki mert igy is kevés a nő . Egy hetero
2023. jan. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De még szomorúbbak lennétek,mintha férfival csalna meg?
2023. jan. 4. 00:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás az megcsalás, bármilyen neművel tenné meg. Nem lennék attól szomorúbb, hogy nővel. Sőt, talán egy picit jobban zavarna, ha férfival tenné, mert egy pasihoz hozzá tudom magam hasonlítani. Mit eszik a másik srácon? Szebb nálam? Jobb nálam? Sportosabb, izmosabb nálam? Értelmesebb, okosabb nálam? Jobban néz ki mint én? Miben jobb a másik srác tőlem, hogy ő kellett neki és nem én? De egy nővel nem tudok versenyezni, vele nem tudom összemérni magam.

#3

2023. jan. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem értettem hirtelen, hol a gubanc, aztán beugrott, hogy a lányos melegek biztos rohadt féltékenyek lehetnek ilyen esetben a másik lányra, és kikaparnák a szemét. Engem sose zavart, hogy a cuki passzív szerelmem mennyire egymásba van bújva a kis barátnőivel, felőlem aztán akár... viszont ha egy másik hapsi csak rá mert nézni, hát nem múlt sokon, hogy nem tört csontja neki. Teljesen egyértelműen a férfiakat tekintem konkurenciának.
2023. jan. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Na ezért nem kéne cukorcica passzívacska-fiúcska...Mindenre rá lehet venni őket.


Férfias de csendes meleg,aki megéri kapcsolatra.Féltékeny egyébként csak olyan ember lehet,akinek az önbizalma verébxar méretű.Nem tulajdonunk senki,nem lehet így senkire nézni !

2023. jan. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Én magamba néznék, hogy mi történhetett a kapcsolatunkban, hogy a párom egy nőt kívánt.
2023. jan. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen azonnal szakítanék, de ezen kívül mást nem nagyon tehetnék.
2023. jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!