Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 3as szexből szerelem?, Többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3as szexből szerelem?, Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval kb 1éve meg ismerkedtem egy fiúval aki első látásra nagyon be jött... nem tudtuk egymásről hogy melegek vagyunk.

Ez kb 5hónapig volt így!

Aztán én meg tudtam hogy párja... is van. Egyszercsak el hívott magukhoz iszogatni (nagyon jó barátok... voltunk) azonnal igent mondtam. Ott pár pohár után nem tudtam magamban tartani és én is el mondtam hogy meleg vagyok. 3an szexeltünk nagyon jó volt. Ez egy ideig működött is csak hogy bele szerettem az eggyikbe és most jöttem rá mi is zajlott le bennem... nem tudom mihez kezdjek mit csináljak. Tudom őrült kérdés ez de na🤷


2023. jan. 5. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket, tarts tőlük távolságot. Ez az egyetlen normális megoldás.
2023. jan. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jártam hasonló cipőben csak a másik oldalon,belém zúgott egy pàr egyik tagja !

Párszor egymás előtt szeretkeztünk egy párral,majd mindenki mindenkivel lett belőle,és egyszercsak szerelmi vallomás lett a vége az egyik sràctól!

Hát nem örültem neki és jobbnak láttam megszakítani a kapcsolatot velük emiatt

2023. jan. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is volt hasonló

A páros egyik fele el kezdett

rám kattani, abba hagytam kiléptem jobb így nekem nem kellet a bonyodalom.

2023. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!