Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretethiányos melegek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiányos melegek miért ijednek meg,ha szeretettel közelít valaki?

Figyelt kérdés

Negyedik ilyen melegbe akadok bele kb két év alatt,akikről tudom,hogy szeretethiányosak,vagy nem értékelték őket.

Mivel alapból olyan vagyok,hogy a szeretet nagyon fontos nekem, próbálok így közeledni,ismerkedni.Erre megijednek,és eltűnnek,vagy közlik,hogy inkább domináns vagy hasonló "elbánást" szeretnének.


Más is tapasztal ilyet? Nem értem az egészet, kezdem azt hinni, a figyelmesség és a szeretet riasztó :(


2023. jan. 6. 06:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnak csalódni
2023. jan. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én sokkal többet csalódtam már melegekben, mégis tudok szeretettel közeledni.

Ha valaki fél a szeretettől,az ne akarjon ismerkedni párkapcsolatra!Érje be alkalmikkal, meg dominálásokkal, ez úgy is nagy divat ma.

2023. jan. 6. 11:22
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Majd eljon az a pont amikor már nem tudsz megbízni senkiben bárhogy is kozeledjen hozzás
2023. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
*hozzád
2023. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Csak szépen lassan, óvatosan, fokozatosan. Lehet túl sok vagy nekik hirtelen egyszerre. Ami neked "szeretettel közeledést" jelent, az nekik jelentheti azt, hogy túl nyomulós vagy, nagyon rájuk telepedsz már az ismerkedés elején, elnyomod őket, elárasztod a túlzott "szereteteddel". Lassabban közelíts, ne nyomd el őket. Legyél nyitott, vidám, határozott, dinamikus, jó fej, de ne fojtsd meg őket. A hirtelen érkező "túl sok szeretet" se jó.
2023. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem jössz be nekik

Te hiába szereted őket, ha téged nem szeretnek

2023. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Sokszor csalódtam férfiakban az elmúlt években. Vagy szimplán lesz**tak, vagy extrém magasak az elvárások(legyél 172-174 centi között, 68-70 kg, ne légy fekete, ázsiai, ha ezt a zenei műfajt, zenészt szereted ne állj velem szóba, járj kondiba, főzzél, mossál, magyarul szobafiút keres), ghostolnak, esetleg lehurrognak mert egy két évvel idősebb srácnak azt mondtam hogy szia a jónapot helyett vagy mert visszautasítom, mert vagy 20-30 évvel idősebb nálam vagy mert nem vagyok vevő diszkrét kalandnak, vagy mert nem két percen belül válaszoltam, vagy mert valamiről más véleményem volt(annyi volt, hogy olyan forma 1-es szezont szerettem, amit ő nem), vagy mert a profilomban ki vokt írva, hogy max 32 évest keresnék. Akinél meg lenne esélyem, azok mind messze vannak, és sajna az egyetem miatt nem érek rá, max ha van egy kis időm, akkor egy közeli helyre megyek bulizni, sajna nem fér bele egy-két órás utazások oda-vissza. Egyetlen randim volt, de vele is a távval hamarabb végetért mint kellett volna. Volt majdnem egyszer egy fiúm, de szülinapom szőrénszárán eltünt és onnantól már nem válaszolt. Akikkel nem randiappon kommunikáltam, náluk nem volt esélyem, mert heterók voltak, az egyikért két évig szerelmes voltam egy haveromba(hasonló családi problémái voltak mint nekem), de összevesztünk csúnyán. Magánéletem többi részében is csak csalódást tapasztaltam, két toxikus társaságban voltam, kibeszélések, értelmetlen versengések, az egyikben meguntak, a másiknál meg semmibe vettek két év után, mert fiú vagyok. Családi probléma is volt, szerencsére a válás csak segített gyerekkoromban, így lébyegében az abuzív apámat elkerülhettem, amennyire csak tudtam és egy évben csak kétszer találkozok vele. Ettől függetlenül, sok álszent, lenéző, előítéletes alak van a családban. Szerencsére az igazi barátaim és haverjaim azért segítenek sokat. Szóval ja, nem éppen állok bizalmasan az emberekhez
2023. jan. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló vagyok, ezt elfelejtettem írni: persze az én hibás az összes trauma, csak mert nem téged akarnak, és ha visszautasítanak, akkor meg azt javaslod neki hogy menjen alkamira és keressen dominánsat, mert az a divat. (Na meg kissé incel szaga van) Nem mindenkinek egyszerű a megnyílás, de nem jelenti azt hogy nem szeretne kapcsolatot.
2023. jan. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy erzem nem vagyok méltó a szeretetre, nem akarok csalódást okozni másoknak
2023. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Remélem,hogy a 9-es válaszoló nem gondolja komolyan, amit írt!

Elszomorítana,ha így látná magát...

2023. márc. 25. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!