Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lenne lehetőségem elveszteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne lehetőségem elveszteni análisan a szüzességem szombaton, viszont félek/izgulok/nem vagyok benne biztos, hogy akarom, és, hogy nem bánnám meg később. Vélemények?

Figyelt kérdés

Középiskolásként inkább lányokkal voltam, volt barátnőm is, de mindig ott motoszkált a fejemben, hogy milyen lehet férfival is lenni, mint passzív fél.


Egy ideje már ismerkedek/randizgatok férfiakkal, eljutottam velük csókig, illetve 2 pasit orálisan is kielégítettem.


Kb 1 hónapja viszont matcheltem Tinderen az egyik távoli ismerősömmel, azóta randiztunk 3x is, sokat csókolóztunk, nagyon nagy az összhang, nagyon imádnivaló, és szombaton áthívott magához, hogy aludjak ott.


Nagyon vágyom rá, hogy elvesszem, de egyben félek is tőle, hiszen "visszafordíthatalan", lehet onnantól fogva tök más ember leszek, más lesz a viselkedésem, lehet nem leszek annyira férfias, nem lesz annyi önbizalmam, lehet meg is bánom, ilyen belső hangok jönnek elő folyamatosan.


Ez normális?


2023. jan. 12. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális de nem bánod meg
2023. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pont akkor kapsz önbizalomra, hiszen azt tehettél és az lehettél aki vágytál lenni, ez pedig maga a szabadság! Hajrá, érezzétek jól magatokat :)
2023. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lennél más ember??

Egy nő sem változik meg attól, hogy elveszti.


Te már rajta vagy ezen az úton, innen már mindegy, hogy csók, orál vagy anál.


Hajrá!

2023. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is szeretnéd (és nem csak amiatt hogy elveszítsd, hanem mert az illetővel kapcsolatban érzel valamit), akkor nem fogod megbánni. Nem kell akkora dolognak hinni szerintem hogy ez lesz az első. Nyilván különleges a helyzet is, hiszen első, meg ez örökre emlék marad, de ha biztos vagy abban hogy szeretnéd, akkor nem fogod megbánni.

És hajra! Minden oké lesz! <3

2023. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hűha! Nem tudtam, hogy a biszexeknek ilyen gondjaik vannak!

Sőt, én trollkodásnak hittem a kérdést. Mert hát, ha lányokkal már voltál, és 2 pasival is oráloztál, akkor miért helyezed külön kategóriába az "anális szüzességet"?! Ilyesmit én csak a 2010 előtti filmekben hallottam.

Továbbá azt sem értettem, hogy az análozás elvenne a férfias viselkedésből. Egyes heteró pasikat is "peggel" a barátnőjük. Nekik is csak addig van ezzel bajuk, amíg túlságosan elgondolkodnak rajta.

Szóval, szerintem is hajrá! Elvégre azt írtad, nagyon nagy az összhang köztetek. A negatív következmények csak a fejedbeb léteznek.

2023. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent a peggel?
2023. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hivatalosan még nem magyar szó, angolul pegging: heteró pár esetén a nő behatol a férfiba análisan. Általában felcsatolható műpénisszel, vagy a kezével mozgat egy dildót.
2023. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm
2023. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2023. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!